Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 03:14:01

Науковий простір у Чернігівському інституті ім. Героїв Крут МАУП

13.10.2015   13:56Агенцiя

12 жовтня 2015 року у приміщенні Чернігівського інституту ім. Героїв Крут МАУП відбулась регіональна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми держави та права в контексті адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу»

Для участі в ній були запрошені: Власенко Юрій Дмитрович - начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області; Красногор Олександр Володимирович – Голова відділення Нотаріальної палати України в Чернігівській області, доктор філософії в галузі права; Мужикова Наталія Михайлівна - начальник юридичного відділу апарату обласної державної адміністрації; Кебець Інна Андріївна – представник апарату обласної державної адміністрації в Чернігівській обл.; Чикилевська Оксана Володимирівна – викладач Чернігівський кооперативний технікум Чернігівської облспоживспілки.

До учасників регіональної конференції звернулась заступник директора з науково-педагогічної роботи Чернігівського інституту ім. Героїв Крут МАУП, кандидат економічних наук, доцент Назарко Світлана Олексіївна. У своєму виступі вона зазначила, що підготовка майбутніх юристів – це складне завдання, яке включає проведення судової реформи, реформування правоохоронних органів, а також пошук оптимальних шляхів по удосконаленню діючого законодавства України. Вона побажала натхнення, невтомного творчого пошуку, нових ідей та їх реалізації усім учасникам заходу.

Секційне засідання під назвою «Теоретичні та практичні аспекти імплементації законодавства ЄС в національне законодавство України» розпочав своїм докладом «Становлення інституту місцевого самоврядування в Україні: Європейський досвід» к.ю.н., доцент, завідувач кафедри «Правознавство» Чернігівського інституту ім. Героїв Крут  МАУП Войцеховський Михайло Михайлович.

Далі у програмі конференції прозвучали наступні доклади: «Особливості реформування судової системи України» - Чубикіна Аліна Миколаївна, студентка юридичного факультету Чернігівського інституту ім. Героїв Крут МАУП; «Особливості адміністративної відповідальності військовослужбовців та інших осіб, на яких поширюється дія дисциплінарних статутів (або спеціальних положень про дисципліну), за військові правопорушення» - Рибак Юрій Миколайович, курсант Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України; «Адаптації адміністративного законодавства України до законодавства Європейського Союзу» - Ткаченко Олександра Станіславівна, студентка Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України; «Обов’язки дітей у сімейному законодавстві України» - Конончук Наталія Миколаївна, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри правового регулювання економіки Чернігівського національного технологічного університету; «Правове становище дитини у різні етапи розвитку суспільства» - Кайрод Тетяна Володимирівна, студентка юридичного факультету Чернігівського національного технологічного університету; «Категорія «дитина» та проблеми її тлумачення» - Валуйська Катерина Вадимівна, студентка юридичного факультету Чернігівського національного технологічного університету; «Проблеми розгляду індивідуальних трудових спорів у Європейському суді з прав людини» - Шевченко Ольга Миколаївна, ст. викладач Чернігівського інституту ім. Героїв Крут МАУП; «Про адаптацію законодавства України про дозвільну систему у сфері господарської діяльності до законодавства ЄС» - Апанасенко Катерина Іванівна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного, господарського, адміністративного права та процесу Чернігівського національного технологічного університету; «Концептуальні проблеми конкурентоспроможності України в контексті євроінтеграційних процесів» - Кобзар Вікторія Василівна, кандидат юридичних наук, доцент Чернігівського інституту ім. Героїв Крут МАУП; «Право на приватність у контексті поширення впливу мережі Інтернет на суспільне життя» - Захарчук Ігор Васильович, викладач Чернігівського інституту ім. Героїв Крут МАУП; «Проблеми та перспективи лібералізації візового режиму між Україною і ЄС» - Нітченко Алла Григорівна, кандидат історичних наук, доцент Чернігівського національного технологічного університету; «Україна на шляху в Європу. Вища освіта та євроінтеграція» - Будола Оксана Тарасівна, курсант Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України.

У заключному виступі Войцеховський Михайло Михайлович зазначив, що  у доповідях науковців прозвучали важливі рекомендації щодо можливих змін у правовій сфері.  Матеріали наукової конференції увійдуть до збірнику.

Прес-служба ЧІ МАУП

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.