Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 19:40:21

Тренінг з основ комунікації для юристів, представників неурядових організацій, громадських активістів, які опікуються правами внутрішньо переміщених осіб

09.10.2015   14:27Агенцiя

Тренінг з основ комунікації для юристів, представників неурядових організацій, громадських активістів, які опікуються правами внутрішньо переміщених осіб Якщо ви зацікавлені в тому, аби проблематика внутрішньо переміщених осіб не сходила з перших шпальт ЗМІ – цей тренінг для вас.

Під час заходу ми спробуємо навчити вас ефективно доносити інформацію та бути почутими вашими цільовими аудиторіями. А також досягти успіху в роботі за допомогою Інтернет-технологій.

 Метою заходу є підвищення ефективності НУО у боротьбі за права переселенців шляхом використання медіа, соціальних мереж та інших інструментів привернення уваги до цих проблем

 В програмі заходу:
 Розробка комунікаційної стратегій для проведення кампаній, інструменти комунікації
Креатив як спосіб досягнення результатів в рамках інформаційних кампаній (практикум)
Робота зі ЗМІ: Як зацікавити журналіста?
Інтернет-інструменти, які допомагають громадським організаціям досягати своїх цілей: інформування та залучення цільових груп, комунікації всередині організації, краудфандингу, візуалізації даних.
Інформаційна безпека громадських активістів
Особиста ефективність в Інтернеті
Успішні кейси використання Інтернету в роботі ГО.

Тренер Марина Говорухіна PR-консультант, блогер, письменниця. 7 років працює в сфері комунікацій в громадському секторі, PR-менеджер  Української Гельсінської спілці з прав людини. Автор ідеї та сценарист Проекту «PR-Театр». Організатор та тренер Школи ефективних комунікацій для громадських організацій.

Тренер Євген Демченко з 2009 року надає IT-послуги для більш ніж 10 провідних громадських організацій, проводить навчання з ефективного використання інтернет-комунікацій у громадській діяльності. Очолював Харківську та Всеукраїнську ФРІ (fri.com.ua) – одну з найбільших молодіжних громадських організацій України. Працював заступником керівника департаменту нових медіа МГО “Інтерньюз-Україна”. Спроектував та розвиває Всеукраїнський рух “Твоя Країна” (vk.com/tvojakrajina).

Захід відбудеться 30-31 жовтня в Освітньому Домі Прав Людини в місті Чернігові.

 Реєстрація триває до 22 жовтня. Для реєстрації потрібно заповнити наступну форму

Участь у заході безкоштовна! Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу. Також відшкодовується проїзд учасників до місця проведення тренінгу і в зворотному напрямку в межах вартості проїзду в купейному вагоні потяга.

Організатори:

Благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» за підтримки National Endowment for Democracy оголошує набір учасників дводенного тренінгу «Майстер-клас для НУО з ефективного висвітлення проблем внутрішніх переселенців».

 Партнер заходу Українська Гельсінська спілка з прав людини

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини