Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 21:31:04

Зустріч активу клубів за місцем проживання з представниками міського самоврядування

21.10.2011   08:41Агенцiя

Діти та підлітки – представники активу чернігівських клубів за місцем проживання – традиційно зустріли Європейський тиждень місцевої демократії у стінах чернігівської міської ради.

18 жовтня в приміщенні міської ради відбулась зустріч вихованців клубів із представниками місцевого самоврядування обласного центру. Захід, що вже вдруге проводиться в Чернігові за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді, пройшов у рамках загальноміських заходів з нагоди Європейського тижня місцевої демократії.

На зустріч із майже півсотнею підлітків прийшли начальник відділу у справах сім’ї та молоді В’ячеслав Голуб та директор Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання В’ячеслав Давидов.

Розказати про своє “клубне” позашкільне життя, поділитися враженнями від минулого та нового навчального року, внести пропозиції щодо проведення нових заходів – все це, у веселій та невимушеній атмосфері, на рівних, мали реальну змогу обговорити учасники зустрічі. Не обійшлося й без наболілих запитань щодо оновлення матеріально-технічної бази клубів та придбання нового інвентарю.

“Важливим є факт, який повністю перекреслює пересічну думку щодо молоді і підлітків, які зараз, як-то кажуть “нічим не цікавляться і нічим корисним не займаються”. Це не так! Цікавляться, думають, захоплюються, займаються у гуртках і секціях. І не тільки відвідують клуби та заходи педагогів-організаторів, а й вболівають за долю клубів і їх розвиток у місті, цінують та пишаються своїми педагогами, ” – запевняє директор Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання В’ячеслав Давидов.

“Подібні зустрічі дуже важливі, корисні й необхідні для міської влади”, – відмітив В’ячеслав Голуб, – “вони дають змогу краще зрозуміти прагнення та вподобання сучасної молоді щодо активного та корисного проведення власного дозвілля. Змістовного дозвілля.”

Добра справа підкріпилась приємними сюрпризами. Методична служба Центру анонсувала проведення окремого заходу для найактивніших вихованців клубів – “Осінній бал в стилі Hollywood”, який відбудеться вже наприкінці жовтня. А також усі присутні мали змогу відвідати цікаву екскурсію приміщенням та кабінетами міської ради.

Також зустріч стала гарною нагодою для презентації оновленого інформаційного флаєра про діяльність та клуби Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання.

За повідомленням відділу у справах сім’ї та молоді міської ради

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.