Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 21:00:47

Міліція профілактувала серед підлітків явище торгівлі людьми

02.10.2015   09:54

Працівники кримінальної міліції у справах дітей та відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, провели спільну профілактичну зустріч з вихованцями центру соціальної реабілітації для дітей у Чернігові.

Працівники міліції застерегли підлітків від найбільш типових необачних дій, здатних призвести до потрапляння людини у різні види рабства - як сексуального, так і трудового.

Під час бесіди правоохоронці продемонстрували профілактичний відеофільм, де чітко змальовано весь механізм перетворення вільної людини на жертву сучасних работоргівців. Героїні стрічки - двоє дівчат, які прагнули «красивого» життя і через те ставилися некритично до сумнівних пропозицій, а зрештою (зусиллями близьких родичів!) були вивезені за кордон з метою продажу у рабство.

Після перегляду настільки промовистого відеоряду представник відділу БЗПТЛ Сергій Данич прокоментував дії кожного персонажу стрічки та розповів про відповідальність, яка настає відповідно до чинного законодавства. Також він відповів на всі поставлені підлітками запитання і передав слухачам посібник з протидії торгівлі людьми.

Здобувши початковий матеріал, підлітки з ініціативи працівників міліції вже самі поринули у тематичні роздуми. Старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області Наталія Юріна провела з ними гру «Фото-фішка», під час якої діти мали самостійно оцінити перспективи розвитку ситуації, зображеної на запропонованому малюнку. Також вихованці закладу висловлювали свої думки стосовно того, як і чому слід уникати негативних зразків поведінки, зображених на малюнках, і чи містять вони небезпеки подальшого потрапляння персонажів у сексуальне чи трудове рабство.

Для закріплення матеріалу була проведена гра «Вірно чи хибно», в ході якої юнаки та дівчата продемонстрували добре засвоєння та усвідомлення розглянутого матеріалу. Вони дали чіткі правильні відповіді на твердження, що стосуються попередження торгівлі людьми. Вихованці центру соціальної реабілітації погодились з тим, що довіра в таких питаннях не може бути остаточною, а будь-які підозри та сумніви мають максимально ґрунтовно перевірятись, адже ціною легковажності може стати свобода і безпека людини, а нерідко - і її життя.

Останні новини Чернігівщини

  Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші

Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші 19:13

Морозиво можна сміливо назвати одним з найпопулярніших десертів у світі. Його люблять і готують на всіх континентах. І навіть жителі північних країн не відмовляються від холодних ласощів. Точно сказати, коли була приготована перша порція, дуже складно.

12 найкращих продуктів корисні зранку

12 найкращих продуктів корисні зранку 19:04

Ви могли чути, що сніданок – не обов’язкова для кожного річ. Що краще взагалі його пропустити, ніж з’їсти зранку нездорову їжу. Все так. Але також правдою є те, що поживний та збалансований сніданок може дати вам енергію та попередити переїдання впродовж решти дня, пише Healthline.

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять 18:59

Через постійну зайнятість, перенасичення інформацією та допомогу смарт-гаджетів страждає наша пам’ять. Ви починаєте забувати зовсім буденні речі: купити хліба, зробити звіт чи ім’я нового друга вашої дитини.

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао 18:56

Такое печенье отлично готовить вместе с детьми. Пусть это станет для вас одним из самых первых новогодних развлечений

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини