Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 18:08:49

Рятувальники МНС та освітяни навчають дітей правилам безпеки життєдіяльності

21.10.2011   08:15

За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня – цілого класу школярів і щороку – майже двох тисяч юних громадян! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

В цьому році на Чернігівщині з причини дитячих пустощів з вогнем сталося 29 пожеж, 3-є дітей потонуло у водоймищах. Тож проведення профілактичної роботи серед учнівської молоді є невід’ємною частиною виховання підростаючого покоління. З огляду на це, рятувальники МНС та освітяни напередодні канікул проводять “Тиждень знань безпеки життєдіяльності”. Класно-групові заняття, батьківські збори за участю працівників МНС, конкурси, вікторини, практичні відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного роду, відвідування дітьми пожежно-рятувальних підрозділів УМНС – ось неповний перелік заходів, що проводяться.

19 жовтня співробітники обласного управління МНС провели класно-групові заняття в Чернігівському ліцеї № 15. Фахівці ознайомити учнів з основними вимогами безпеки у побуті, продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів, пояснили, що потрібно робити при пожежі та як користуватись вогнегасником, нагадали правила поводження на водоймищах та при виявленні небезпечних предметів. Це викликало у дітей, особливо молодших класів, не абиякий інтерес, адже запитань було безліч. Діти навіть самі моделювали небезпечні ситуації, аби фахівці дали практичну пораду. На всі запитання були дані вичерпні відповіді.

Наразі, “Тиждень знань безпеки життєдіяльності” в навчальних закладах області триває.

Останні новини Чернігівщини

Дві ДТП - в обох водії з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні склали адмінпротоколи

Дві ДТП - в обох водії з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні склали адмінпротоколи 12:47

Вчора в Чернігові сталися дві дорожньо-транспортних пригоди, в кожній з яких один з учасників був з ознаками алкогольного сп’яніння.

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя" 12:30

На базі позашкільного навчального закладу «Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи» пройшли змагання ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», ініційованого Національним олімпійським комітетом України.

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою 12:14

З початку 2020 року до експертів Держгеокадастру Чернігівської області надійшли на опрацювання за принципом екстериторіальності 15 887 документацій із землеустрою з інших областей.

Чернігів залишився у

Чернігів залишився у "червоній" зоні карантину, Ніжин - вийшов 12:02

Чернігів залишився в "червоній" зоні карантину, до нього додався Варвинський район, а Ніжин з рештою області потрапив у "помаранчеву" зону.

AB InBev Efes Україна запустила

AB InBev Efes Україна запустила "Академію Пивоваріння" 11:57

Компанія AB InBev Efes Україна, підрозділ найбільшої пивоварної компанії у світі, запустила освітній проєкт «Академія Пивоваріння» для студентів, які мріють працювати в пивоварній індустрії, а також для внутрішніх співробітників компанії з метою підвищення їхньої професійної експертизи відповідно до світових стандартів.