Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 16:12:44

Рятувальники МНС та освітяни навчають дітей правилам безпеки життєдіяльності

21.10.2011   08:15

За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня – цілого класу школярів і щороку – майже двох тисяч юних громадян! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

В цьому році на Чернігівщині з причини дитячих пустощів з вогнем сталося 29 пожеж, 3-є дітей потонуло у водоймищах. Тож проведення профілактичної роботи серед учнівської молоді є невід’ємною частиною виховання підростаючого покоління. З огляду на це, рятувальники МНС та освітяни напередодні канікул проводять “Тиждень знань безпеки життєдіяльності”. Класно-групові заняття, батьківські збори за участю працівників МНС, конкурси, вікторини, практичні відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного роду, відвідування дітьми пожежно-рятувальних підрозділів УМНС – ось неповний перелік заходів, що проводяться.

19 жовтня співробітники обласного управління МНС провели класно-групові заняття в Чернігівському ліцеї № 15. Фахівці ознайомити учнів з основними вимогами безпеки у побуті, продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів, пояснили, що потрібно робити при пожежі та як користуватись вогнегасником, нагадали правила поводження на водоймищах та при виявленні небезпечних предметів. Це викликало у дітей, особливо молодших класів, не абиякий інтерес, адже запитань було безліч. Діти навіть самі моделювали небезпечні ситуації, аби фахівці дали практичну пораду. На всі запитання були дані вичерпні відповіді.

Наразі, “Тиждень знань безпеки життєдіяльності” в навчальних закладах області триває.

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини