Психологи соціального центру готують новопризначених співробітників органів кримінально-виконавчої інспекції до роботи із засудженими
За ініціативи заступника начальника Чернігівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області Юлії Василенко та завдяки співпраці з Чернігівським міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, для молодих та новпризначених співробітників органів КВІ Чернігівщини було проведено теоретичне заняття з психологами соціального центру.
Метою заходу була психологічно-просвітницька робота з молодими пенітенціаріями.
Співробітники центру соціальних служб Ніла Боровець та Олег Галепа поділились своїм досвідом та методикою роботи з неблагонадійними громадянами.
Одним з найважливіших завдань було навчити молодих офіцерів вербальному тестуванню засуджених при ознайомчій бесіді для визначення напрямків подальшої профілактичної роботи та побудові правильної лінії спілкування.
Психологи навчили учасників заняття методам роботи з урахуванням гендерного фактору, віку та соціального статусу людини.
Останні новини Чернігівщини
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках