Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 15:45:52

Проведено круглий стіл з питань передачі функцій з державної реєстрації бізнесу

11.09.2015   07:35Агенцiя

Проведено круглий стіл з питань передачі функцій з державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, а також обговорено шляхи реалізації законопроектів у даній сфері.

Першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області І.М. Жмакою та заступником начальника Головного територіального управління юстиції в області – начальником управління державної реєстрації В.В. Хардіковим, начальником відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління державної реєстрації В.В. Чернишом в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій в рамках постійно діючого тематичного семінару «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад проведено зустріч за «круглим столом», в ході якої обговорені питання змін до Конституції України в частині децентралізації, перерозподілу функцій з реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, виконання повноважень державного реєстратора прав з видачі та прийому документів адміністраторами центрів надання адміністративних послуг, а також детально обговорено діюче законодавство та законопроекти, в даних сферах.

Присутнім на заході керівникам апаратів райдержадміністрацій та керуючим справами виконавчих апаратів міських рад були надані детальні роз’яснення щодо подальших перспектив пов’язаних з перерозподілом функцій з реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, передачі таких функцій органам місцевого самоврядування, райдержадміністраціям, наголошено на необхідності ефективної роботи з підготовки до прийняття таких функцій, налагодження співпраці з територіальними управліннями юстиції з вказаних питань.

Особливу увагу присутніх було зосереджено на питаннях визначеної діючим законодавством процедури державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, прийняття та видачі документів у сфері державної реєстрації прав, процедури державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отримання інформації з реєстрів, доступу до них, а також запровадження онлайн сервісів у сфері державної реєстрації.

Окремо, присутнім було вказано, що 25 вересня 2015 року спливає строк подачі юридичними особами відомостей про свого кінцевого беніфіціарного власника (контролера) юридичної особи, а також ознайомлено з нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів».

Учасниками заходу обговорено існуючі законопроекти у сфері державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, окреслено коло проблемних питань, що можуть виникати в ході реалізації таких законопроектів та обговорено можливі шляхи їх вирішення.

За результатами обговорень учасниками вирішено забезпечити ефективну співпрацю з метою реалізації визначених реформ у сфері державної реєстрації.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини