Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 січня, 15:32:54

Чернігівських активістів вчили слідкувати за грошима політиків

08.09.2015   17:08Агенцiя

8 вересня громадський рух «ЧЕСНО», у рамках кампанії «Стеж за грошима», провів семінар-тренінг для активних чернігівців щодо інструментів контролю над фінансуванням партій та кандидатів.

Участь у тренінгу взяли більше двох десятків активних громадян.

Представники громадського руху «ЧЕСНО» у Чернігівській області Павло Пущенко та Андрій Кужель розповіли учасника тренінгу, зокрема, чому важлива прозорість фінансування політичних партій та які існують механізми контролю за фінансуванням партій і кандидатів.

«У суспільстві сформувався запит на прозорість фінансування політичних партій, але досі не було необхідних інструментів контролю політичного фінансування простими громадянами України. Кампанія «Стеж за грошима» - це можливість для кожного громадянина долучитися до контролю за політичними партіями та владою загалом, особливо під час виборів до місцевих рад»,- зазначив координатор громадського руху «ЧЕСНО» у Чернігові Андрій Кужель.

Зазначимо, що метою тренінгу було дати громадянам та громадським активістам розуміння основних засобів громадського контролю за фінансуванням виборчих кампаній партіями та кандидатами.

Нагадаємо, що завтра, 9 вересня, о 14:00 відбудеться Громадський Форум  «Стеж за грошима» та підписання Декларації відповідальності з майбутніми кандидатами в депутати до Чернігівської міської ради та на посаду міського голови Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Про результати досліджень атмосферного повітря йшлося на засіданні комісії в Чернігівській ОДА

Про результати досліджень атмосферного повітря йшлося на засіданні комісії в Чернігівській ОДА 11:54

23 січня під головуванням заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександра Савченка відбулося засідання обласної комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю атмосферного повітря.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили нову збірку чернігівської письменниці Наталії Коси

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили нову збірку чернігівської письменниці Наталії Коси 11:43

«Право на щастя, або роздуми сучасної жінки» – таку назву має нова прозово-поетична збірка Наталії Коси. Її презентували в бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках конкурсу «Книга року-2019».

На ринках Чернігів за один день вилучено понад 350 кг незаконно добутої риби – Чернігівський рибоохоронний патруль

На ринках Чернігів за один день вилучено понад 350 кг незаконно добутої риби – Чернігівський рибоохоронний патруль 11:29

24 січня Чернігівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками ГУНП в Чернігівській області були проведені перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Чернігів.

Пенсіонери за доставку пенсій не сплачують, сплачує держава

Пенсіонери за доставку пенсій не сплачують, сплачує держава 11:20

Клієнти Укрпошти, зокрема пенсіонери, занепокоєні інформацією, яка шириться у ЗМІ, про те, що з них листоноші братимуть комісію за доставку їхніх пенсій. Ця інформація недостовірна.