Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 16:39:30

Марина Порошенко нагородила юну ніжинську художницю за перемогу у конкурсі "Омріяна Україна очима дітей"

27.08.2015   10:40Агенцiя

23 серпня Марина Порошенко нагородила переможців Конкурсу "Омріяна Україна очима дітей", серед яких є і десятирічна ніжинська художниця Павлюченко Мирослава.

Про це повідомляє сайт Мій Ніжин.

З нечуваним розмахом завершився ІІ Всеукраїнський фестиваль дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Нагородження переможців відбулося на Майдані Незалежності за участю першої леді України Марини Порошенко, яка привітала маленьких мрійників. Це стало чудовою можливістю для юних  художників показати свої мрії про майбутнє України.

Після цього, на Хрещатику, біля будівлі Київської мерії, діти під керівництвом всесвітньо відомого художника Джамаля Бадвана розпочали малювати рекордно велику картину з образами майбутнього, яка увійшла до Книги рекордів України. Ця картина зібрала ідеї з дитячих малюнків, котрі брали участь у конкурсі.
 
Одна із 30 переможців конкурсу Мирослава Павлюченко малювати й ліпити дивовижні скульптури почала змалечку. Тому, ледь маленькій художниці виповнилося 4 роки, мама відвела її на навчання до школи мистецтв при НУКіМ ім. Марії Заньковецької. А в 6 років, переступивши поріг Ніжинської ЗОШ № 15, Мирослава стала ще й вихованкою досить відомого в місті та за його межами зразкового художнього колективу «Фітодизайн» при НБДЮ (керівник Петренко Л.Б.). Завдяки плідній співпраці педагогів, дитини та батьків, на дівчинку одна за одною «посипалися» перемоги у різнорівневих мистецьких конкурсах, включаючи й всеукраїнські та міжнародні.

Вважаємо не зайвим нагадати, що ніжинці мають змогу милуватися першими в Україні вернісажними будинками, розташованими по вул. Московській, завдяки перемозі Мирослави у Всеукраїнському конкурсі «МамоЯмалюю» («Втіль свою мрію»).
 
Опісля був іще ряд перемог, серед яких і диплом ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Віра. Надія. Любов». І ось нова знаменна відзнака! Її юна художниця здобула, керуючись мудрими порадами викладача-методиста школи мистецтв Ю.М. Петренко.
 
До речі, ще одна вихованка цього педагога – Миколаєнко Вероніка – ввійшла до складу 70 призерів конкурсу-фестивалю, а її робота, разом із сотнею інших робіт-переможців, буде демонструватися перед пошановувачами дитячої творчості України та країн Європи.
 
Серед старших юних ніжинських художників відзнаки отримали – переможниця конкурсу Пономаренко Вікторія та призер Конкурсу Івашин Дмитро.

Організатори планують показати виставку малюнків «Омріяна Україна» у Верховній Раді Україні, Уряді та Адміністрації Президента, в європейських країнах, в різних містах нашої країни. Адже дитячі малюнки здатні не лише надихнути і зарядити позитивом, але й нагадують про велику відповідальність дорослих перед майбутнім.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини