На Чернігівщині військовослужбовців навчали новим прийомам рукопашного бою. ВІДЕО
У Навчальному центрі Сухопутних військ, що у селищі Десна на Чернігівщині, тривають навчально-методичні збори з рукопашного бою.

Залучаються до них інструктори з майже всіх військових частин Збройних Сил України. Заняття проводять найкращі вітчизняні тренери з різних одноборств. Спортсмени навчають армійців новим прийомам самозахисту зі зброєю та без неї, відпрацьовують дії зі звільнення заручників, конвоювання полонених та в інших екстремальних ситуаціях.
Під час заходу фахівці презентували систему абсолютно нових прийомів захисту від ударів багнетом та ножем, яка розроблена вітчизняними майстрами і базується на прийомах самозахисту в рукопашному бою, боксі, кікбоксингу, джиоджитсу, самбо та інших одноборствах. У Міністерстві оборони задоволені впровадженням військово-спортивному ноу-хау, оскільки нові рукопашні прийоми дозволять захистити життя військовослужбовців на полі бою. До того ж, подібна бойова техніка рукопашного бою не застосовується в жодній країні світу.
- Практичне застосування прийомів рукопашного бою інструкторами під час зборів удосконалить їхню особисту фізичну підготовку та дозволить в подальшому ефективно підготувати військовослужбовців до дій в зоні антитерористичної операції, – зазначив помічник Міністра оборони України Дмитро Грищенко. –Сучасна фізична підготовка воїна повинна відповідати потребам часу, щоб кожен міг ефективно протистояти ворогові на полі бою.
Нова система підготовки військовослужбовця до застосування прийомів у бойових умовах розрахована лише на 20-30 днів інтенсивних занять. Тому її планується використовувати для навчання відмобілізованих військовиків в межах чергової хвилі мобілізації.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).