У Чернігові відкрився новий університет. Вуличний. ВІДЕО
Близько 20 молодих людей зібралися у суботу, 4 червня на галявині біля «Зеленої сцени» аби послухати просто неба лекцію з психології впливу.
Захід відбувся в рамках проекту «Вуличний університет».
За словами організаторів, це перша лекція, проте не остання. Подібні заходи планується проводити щосуботи на Алеї Героїв.
«Спілкування – основа Вуличного університету», - зазначив голова Чернігівської молодіжної організації ФРІ Олександр Байдала.
«Я навчив сьогодні розрізняти та знаходити впливи, контратакувати вплив інших людей, навчив самостійно здійснювати вплив…Також ми розглянули структуру впливу», - розповів лектор Вуличного університету, психолог-магістр Олександр Коваль.
За словами слухачів лекції, вони не тільки отримали нові знання, а й відпочили і дізналися, що лекції можуть бути не тільки нудними і в аудиторіях, а цікавими, веселими і на свіжому повітрі.
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.