Засуджені до довічного позбавлення волі Новгород-Сіверської установи виконання покарань отримали атестати середньої освіти
В Новгород-Сіверській установі виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 31) діє навчально-консультативний пункт, в якому засуджені до довічного позбавлення волі мають можливість навчатися за екстернатною формою навчання та отримати повну загальну середню освіту.
За підсумками 2014 – 2015 навчального року в даній установі троє засуджених до довічного позбавлення волі отримали атестати про отримання повної загальної середньої освіти.
Для привітання засуджених та вручення атестатів про отримання повної загальної середньої освіти до установи завітала заступник директора Новгород-Сіверської ЗОШ I-III ст. № 2 Жорова А.Г.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.