Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 06:00:47

Канади провели для чернігівських спецпризначенців тренінги з тактичної медицини

17.06.2015   16:00Агенцiя

На запрошення правоохоронців та за сприяння «Світового конгресу українців Канади» до одного з найбільш боєздатних міліцейських підрозділів Чернігівщини - роти міліції особливого призначення завітали волонтери організації «Захист патріотів».

Вони прочитали для бійців курс лекцій та провели практичні тренінги з тактичної медицини.

За рік роботи в Україні волонтери побували в різних військових, міліцейських та добровольчих підрозділах і зробили невтішний висновок - п'ята частина загиблих бійців припадає на тих, хто не отримав своєчасної медичної допомоги. В першу чергу, на полі бою.

Українці Канади провели для чернігівських спецпризначенців (фото2)Тож ідея навчити  надавати первинну домедичну допомогу на полі бою за новітніми європейськими стандартами і стала тим стрижнем, навколо якого й об'єдналися небайдужі українці з різних куточків нашої держави та представники діаспори.

Волонтери Олександр і Тетяна у вступній промові розповіли в чому ключові відмінності НАТОвської та американської систем підготовки військовослужбовців у галузі тактичної медицини від вітчизняної та продемонстрували індивідуальні аптечки сучасного зразка.

12-годинне заняття, розділене на 2 дні, включало в себе лекції та практичні заняття з накладання джгуту на кінцівки. Бійці відпрацьовували дії з надання допомоги як пораненому товаришу, так і собі.

Волонтери навчили слухачів накладати пов'язку і тампонувати поранення різної складності, діяти в разі часткової або повної ампутації кінцівки, отримання проникаючого чи наскрізного поранення грудної клітки і легень. Також бійці вчилися надавати допомогу при пневмотораксі та зупинці дихання у пораненого.

В заключній частині учасники занять розіграли цілком реалістичні симуляції - дії бійців в умовах бойового зіткнення під час евакуації поранених з лінії вогню та надання домедичної допомоги.

Після завершення тренінгу волонтери відмітили дуже високу зацікавленість та ступінь засвоєння навчального матеріалу слухачами. У свою чергу спецпризначенці подякували за отриману можливість навчитися основним принципам надання медичної допомоги на полі бою за світовими стандартами та висловили бажання продовжити співпрацю з волонтерською організацією.

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини