Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 17:07:36

Засуджені в установах виконання покарань ДПтС України в Чернігівській області можуть переглянути інтернет-новини та подзвонити в Skype

15.06.2015   17:43Агенцiя

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів» засуджені в установах виконання покарань ДПтС України в Чернігівській області мають право на доступ до глобальної комп’ютерної мережі Інтернет, окрім доступу до електронної пошти, соціальних мереж та сайтів, які пропагують жорстокість.

Так, засуджені жінки Чернігівської виправної колонії (№ 44) значну кількість вільного часу проводять в інтернет-класі. Особливою популярністю серед засуджених жінок користується програма Skype. Інколи, кажуть жінки, це єдина можливість зв`язатися з рідними та близькими. Родичі багатьох засуджених проживають за кордоном, тому і подзвонити їм дорого, а дана можливість поспілкуватись та, навіть, побачити рідних стала справжнім порятунком.

«Під час роботи в Інтернеті засуджені жінки найчастіше переглядають офіційні веб-сайти Державної пенітенціарної служби України, Верховної Ради України, Адміністрації Президента, Міністерства юстиції України. Саме так вони можуть отримати необхідну, а головне, найсвіжішу інформацію», - розповідає співробітник Чернігівської виправної колонії (№ 44) Юрій Балєв, який і навчив жінок «примудростям» Інтернета.

У розпорядженні засуджених установ виконання покарань ДПтС України в Чернігівській області є комп`ютери, веб-камери, планшети.

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини