Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 04:42:20

Відновлення недобудованих об’єктів освітньої галузі здійснюватиметься у першу чергу

11.06.2015   10:52Агенцiя

Питання щодо підготовки до реалізації проектів, включених до фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році знаходиться на постійному контролі Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА.

З цього приводу заступником директора Департаменту Сергієм Нітченком спільно з спеціалістами виробничо-технічного відділу, здійснюється обстеження об’єктів з високим ступенем будівельної готовності в області, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

Так, днями, з виїздом на місце, оглянуто об’єкт незавершеного будівництва «Реконструкція Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. з розміщенням в одноповерховій будівлі молодіжного центру за адресою вул. Дзержинського,7 смт Добрянка Ріпкинського району».

У ході обстеження виявлено недовиконання частини робіт та недоліки в ряді виконаних робіт будівель. Департаментом спільно з представниками органів влади Ріпкинського району визначені першочергові заходи щодо реконструкції об’єкту незавершеного будівництва.

На Чернігівщині питання відновлення недобудованих об’єктів освітньої галузі є пріоритетним. На реконструкцію Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. з розміщенням в одноповерховій будівлі молодіжного центру з Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році виділено 3 мільйони гривень. Адже введення в експлуатацію цього об’єкту має вкрай важливе значення для селищної громади.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою 20:06

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 34-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував наркотики шляхом «закладок».

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення 19:59

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу 19:48

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника.

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні 19:44

Нова пошта розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців... 19:40

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини