Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 05:02:50

Сталий розвиток територіальної громади: управлінські аспекти

11.06.2015   09:20Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар з питань реформування територіальної організації влади та розвитку територіальних громад проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 10 по 12 червня. Участь у заході беруть міські та селищні голови Чернігівської області.

В рамках семінару 10 червня відбулася зустріч за «круглим столом» щодо актуальних питань децентралізації в умовах конституційної реформи. Управлінські, юридичні та економічні аспекти формування нової територіальної організації висвітлювали представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лідія Євтушенко, головний консультант відділу моніторингу законодавства Інституту законодавства Верховної Ради України, доктор юридичних наук Крістіна Приходько; начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області, магістр права Юрій Власенко; консультант з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, кандидат економічних наук Юрій Вдовенко; та директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

11 червня проводитиметься відео-зустріч, під час якої представник команди якості пошуку Goоgle Андрій Ліпатцев розповість про можливості сервісів Goоgle для роботі посадової особи місцевого самоврядування («Відкритий уряд»: погляд зсередини пошукової системи).

Очільники місцевого самоврядування дізнаються про те, що слід робити для розвитку сільської місцевості в умовах виконання Угоди про асоціацію з ЄС; звернуть увагу на правові та практичні аспекти формування проекту перспективного плану формування територій спроможних територіальних громад. В цьому контексті вони ознайомляться також з Програмою територіального співробітництва країн Східного партнерства та досвідом реалізації проектів громадськості у співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Під час наступних зустрічей міські та селищні голови розглянуть особливості фінансування територіальних громад після їх об’єднання; зміни в земельному законодавстві; організацію електронного урядування у територіальних громадах; загальні засади протидії інформаційній агресії та побудови комунікацій з громадськістю в умовах інформаційної війни та практичні аспекти реалізації законодавства України про декомунізацію.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою 20:06

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 34-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував наркотики шляхом «закладок».

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення 19:59

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу 19:48

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника.

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні 19:44

Нова пошта розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців... 19:40

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини