Набір учасників на тренінги в рамках програми "Сильні локальні громади"
Фонд «Освіта для Демократії» (Варшава, Польща), Вінницька молодіжна громадська організація «Наше Поділля», Товариство Лева (Львів) та Мережа «Громадські ініціативи України» запрошують до участі у тренінгах в рамках проекту «Сильні локальні громади ключ до успіху реформи місцевого самоврядування».

Тренінги дозволять учасникам поглибити знання з тематики реформи місцевого самоврядування та механізмів взаємодії між громадськістю та місцевою владою, а також підготують учасників до співпраці в рамках подальших заходів у проекті.
До участі в тренінгах запрошуються:
представники районних державних адміністрацій (РДА) та органів місцевого самоврядування з районних центрів області;
представники громадянського суспільства (громадських організацій, ініціативних груп, волонтерських організацій тощо), які проводять діяльність на рівні свого району/районного міста з Херсонської, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Вінницької областей.
Шукаємо кандидатів, які:
зацікавлені у праці задля розвитку своїх місцевих громад;
мають бажання приймати активну участь у реалізації перетворень в Україні;
Для представників кожної з областей буде проведена серія двох триденних тренінгів у липні-вересні 2015 р. (точні дати і місце проведення вказуються нижче). Програма цих двох тренінгів буде включати наступну тематику:
реформа місцевого самоврядування;
механізми участі у процесах прийняття рішень;
міжсекторна співпраця;
аналіз локальної громади (її ресурсів та проблем);
добрі практики проведення змін у місцевих спільнотах;
роль жінок та чоловіків у процесах перетворень.
Подаючи заявку на участь, кандидати беруть на себе зобов’язання взяти участь у обидвох тренінгах запланованих в рамках програми.
Чому варто взяти участь у програмі? Як учасник ви:
поглибите свої знання з тематики реформи місцевого самоврядування та механізмів взаємодії поміж громадськістю та місцевою владою під час 2 тренінгів (липень-вересень 2015 р.);
зможете провести аналіз своєї локальної громади за підтримки тренерів програми (жовтень-грудень 2015 р.);
отримаєте можливість взяти участь у навчальному візиті до Польщі для ознайомлення з польським досвідом в темі децентралізації (учасники відбиратимуться на основі проведених ними аналізів громад) – (лютий-березень 2016 р.);
зможете провести круглий стіл/дебати у своїй місцевості на тему реформи місцевого самоврядування за підтримки програми (лютий-травень 2016 р.);
на конкурсній основі отримати міні-грант розміром до 1200 дол. на реалізацію своєї локальної ініціативи (червень-жовтень 2016 р.).
Для участі в конкурсі, слід заповнити анкету онлайн для даної області:
Представники районів Чернігівської області – Дати тренінгів: 8-10 липня (Чернігів) та 9-11 вересня (Чернігів)
Термін подання заявок – до 14 червня 2015 р.
Участь у тренінгах (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору.
За додатковою інформацією звертайтесь до:
Юрія Степанця, vinmonp@gmail.com, тел… 0679607264
Андрія Нечипорука, a_nech@yahoo.com, тел. 0676733833
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.