Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 23:24:26

Надходження платежів до Пенсійного фонду та забезпечення захисту прав застрахованих осіб

27.05.2015   09:21Агенцiя

Таку назву має тематичний короткотерміновий семінар, організований Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Він проводиться для начальників відділів надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи управлінь Пенсійного фонду України з 26 по 29.

Програмою навчання передбачено висвітлення таких тем, як децентралізація державної влади (реформування місцевого самоврядування та територіальна організація влади в Україні); положення антикорупційного законодавства; основні засади законопроекту «Про державну службу»; проект програми оздоровлення та модернізації пенсійної системи України на 2015 – 2020 рр. та реформування пенсійної системи, зміни в пенсійному законодавстві.

Начальники відділів ознайомляться з основними положеннями юридичного забезпечення діяльності органів Пенсійного фонду; організацією контрольно-перевірочної роботи в управлінні Пенсійного фонду України в м. Чернігові; практичними аспектами планування та виконання бюджету Пенсійного фонду; цільового використання коштів, фінансового аудиту, ведення АРМу ОССВ, формування та подання звітності та використання можливостей центрального сховища обліку сплати страхових внесків до Пенсійного фонду.

Окрім цього, висвітлюватимуться основні напрями діяльності органів Пенсійного фонду області з питань легалізації заробітної плати та детінізації доходів населення; особливості використання програмного забезпечення; концепція розвитку та актуальні питання функціонування інформаційно-аналітичних систем в органах Пенсійного фонду.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.