Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 вересня, 18:40:21

Надходження платежів до Пенсійного фонду та забезпечення захисту прав застрахованих осіб

27.05.2015   09:21Агенцiя

Таку назву має тематичний короткотерміновий семінар, організований Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Він проводиться для начальників відділів надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи управлінь Пенсійного фонду України з 26 по 29.

Програмою навчання передбачено висвітлення таких тем, як децентралізація державної влади (реформування місцевого самоврядування та територіальна організація влади в Україні); положення антикорупційного законодавства; основні засади законопроекту «Про державну службу»; проект програми оздоровлення та модернізації пенсійної системи України на 2015 – 2020 рр. та реформування пенсійної системи, зміни в пенсійному законодавстві.

Начальники відділів ознайомляться з основними положеннями юридичного забезпечення діяльності органів Пенсійного фонду; організацією контрольно-перевірочної роботи в управлінні Пенсійного фонду України в м. Чернігові; практичними аспектами планування та виконання бюджету Пенсійного фонду; цільового використання коштів, фінансового аудиту, ведення АРМу ОССВ, формування та подання звітності та використання можливостей центрального сховища обліку сплати страхових внесків до Пенсійного фонду.

Окрім цього, висвітлюватимуться основні напрями діяльності органів Пенсійного фонду області з питань легалізації заробітної плати та детінізації доходів населення; особливості використання програмного забезпечення; концепція розвитку та актуальні питання функціонування інформаційно-аналітичних систем в органах Пенсійного фонду.

Останні новини Чернігівщини

Двоє чоловіків заплатять штраф за незаконний вилов риби

Двоє чоловіків заплатять штраф за незаконний вилов риби 11:47

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 13.09.2019 двох місцевих жителів засуджено за незаконне зайняття рибним добувним промислом, що спричинило істотну шкоду (ч. 1 ст. 249 КК України).

Обговорено результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції

Обговорено результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції 11:17

Результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції у рамках компоненту PEPFAR проекту «Challenge TB» в Чернігівській області обговорено на засіданні за «круглим столом» в обласному центрі.

Міський голова Чернігова про ризики цьогорічного опалювального сезону

Міський голова Чернігова про ризики цьогорічного опалювального сезону 11:02

На ранковій нараді у муніципалітеті сьогодні учергове проаналізували стан боргів у сфері ЖКГ та по теплопостачальним підприємствам.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:44

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини