Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 21:36:05

Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України

26.05.2015   16:46Агенцiя

Постійно діючий тематичний семінар для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад проводиться Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 26 по 28. У відкритті заходу взяв участь директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Насамперед учасники семінару візьмуть участь у зустрічі за «круглим столом», присвяченій питанням кадрового забезпечення державної служби, служби в органах місцевого самоврядування; організації контролю за станом реагування на запити та звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад усіх рівнів; основним завданням та організації роботи з документами в органах влади.

Слухачі ознайомляться з досвідом децентралізації в Європейських країнах; основними аспектами реалізації Закону України «Про співробітництво територіальних громад», «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та законопроектами «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування». Також обговорюватимуться засади нормотворчої діяльності місцевих державних адміністрацій у процесі прийняття управлінських рішень; засади протидії інформаційній агресії та побудови комунікацій з громадськістю в умовах інформаційної війни; використання можливостей сервісів Goоgle в роботі державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування.

27 травня відбудеться виїзд до Ніжина на предмет вивчення досвіду роботи Ніжинської районної державної адміністрації та виконкому Ніжинської міської ради. Наступного дня учасники семінару візьмуть участь у відео-зустрічі з питань формування території повітів та у зустрічі за «круглим столом» щодо дій місцевої влади у розвитку сільської місцевості в рамках виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Водночас керівники апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад дізнаються про можливості розробки та реалізації проектів громадськості у співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини