Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 вересня, 02:51:31

Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України

26.05.2015   16:46Агенцiя

Постійно діючий тематичний семінар для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад проводиться Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 26 по 28. У відкритті заходу взяв участь директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Насамперед учасники семінару візьмуть участь у зустрічі за «круглим столом», присвяченій питанням кадрового забезпечення державної служби, служби в органах місцевого самоврядування; організації контролю за станом реагування на запити та звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад усіх рівнів; основним завданням та організації роботи з документами в органах влади.

Слухачі ознайомляться з досвідом децентралізації в Європейських країнах; основними аспектами реалізації Закону України «Про співробітництво територіальних громад», «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та законопроектами «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування». Також обговорюватимуться засади нормотворчої діяльності місцевих державних адміністрацій у процесі прийняття управлінських рішень; засади протидії інформаційній агресії та побудови комунікацій з громадськістю в умовах інформаційної війни; використання можливостей сервісів Goоgle в роботі державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування.

27 травня відбудеться виїзд до Ніжина на предмет вивчення досвіду роботи Ніжинської районної державної адміністрації та виконкому Ніжинської міської ради. Наступного дня учасники семінару візьмуть участь у відео-зустрічі з питань формування території повітів та у зустрічі за «круглим столом» щодо дій місцевої влади у розвитку сільської місцевості в рамках виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Водночас керівники апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад дізнаються про можливості розробки та реалізації проектів громадськості у співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Двоє чоловіків заплатять штраф за незаконний вилов риби

Двоє чоловіків заплатять штраф за незаконний вилов риби 11:47

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 13.09.2019 двох місцевих жителів засуджено за незаконне зайняття рибним добувним промислом, що спричинило істотну шкоду (ч. 1 ст. 249 КК України).

Обговорено результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції

Обговорено результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції 11:17

Результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції у рамках компоненту PEPFAR проекту «Challenge TB» в Чернігівській області обговорено на засіданні за «круглим столом» в обласному центрі.

Міський голова Чернігова про ризики цьогорічного опалювального сезону

Міський голова Чернігова про ризики цьогорічного опалювального сезону 11:02

На ранковій нараді у муніципалітеті сьогодні учергове проаналізували стан боргів у сфері ЖКГ та по теплопостачальним підприємствам.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:44

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини