На Чернігівщині визначились імена переможців обласного етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
18 травня на базі дитячого табору «Юний турист» на Чернігівщині вшанували переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).
![](/uploads/9609-m.jpg)
Швидко промайнули три змагальні дні. На кожному етапі конкурсної естафети команди-рої з усіх куточків Чернігівщини демонстрували свою згуртованість і злагодженість, цілеспрямованість і наполегливість, справжню козацьку силу і витривалість, розум і рішучість.
Привітати дітей та вручити заслужені нагороди переможцям завітали методист Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Олена Трухан, директор ПНЗ «Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій» Петро Степовик, директор підприємства «Обласний стрілецько-спортивний клуб» Чернігівської обласної організації Товариства сприяння обороні України Петро Татаренко, провідний спеціаліст мобілізаційного відділення Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату, головний суддя обласного етапу гри Олександр Лапа.
У загальнокомандному заліку беззаперечним лідером у наполегливій боротьбі стала команда «Литаври» м. Прилуки, другу сходинку посіли «Запорожці» Куликівського району, а третіми стали «Ічнянські соколи» Ічнянського району.
Найкращих джур Чернігівщини нагороджено грамотами, подяками, кубками і медалями, а також цінними призами.
Відзначені почесними нагородами і рої-переможці в окремих видах змагань та конкурсів ІІ (обласного) етапу гри та найзавзятіші і найспритніші козаки і козачки.
Ось і завершились неймовірні і захоплюючі змагання юних соколят Чернігівщини. Попереду не менш відповідальний період підготовки до фінального етапу військово-патріотичної гри. Тому бажаємо команді «Литаври» м. Прилук не зупинятися на досягнутому, постійно вдосконалювати свою майстерність і достойно виступити на всеукраїнському рівні. Віримо, що сміливі і вправні чернігівські джури доведуть усій Україні, що вони варті перемоги і є достойними спадкоємцями традицій своїх героїчних волелюбних предків!
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.