Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:21:03

Як реалізувати місцеві ініціативи?

28.04.2015   06:26Агенцiя

Запровадженню місцевих ініціатив на території громад присвячений звітний семінар для сільських голів Чернігівщини, який проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 27 по 28 квітня.

Захід проходить в рамках проекту «Сприяння формуванню громадянського суспільства у сільських та селищних громадах Чернігівської області».

Відкриваючи захід референт фонду Ганса Зайделя Юрген Вальхсхьофер ще раз наголосив на тих можливостях, які є в громадах області для здійснення проектів з місцевого розвитку, закликав учасників семінару до активного діалогу при напрацюванні ідей та обміну досвідом щодо розробки таких ініціатив.

Впродовж двох днів очільники сільських та селищних громад Чернігівщини презентуватимуть та обговорюватимуть свої концепції та проекти місцевих ініціатив, що стосуватимуться розвитку інфраструктури громади, благоустрою, закладів культури, освіти та дозвілля.

Модератором дискусій та обговорень виступатиме референт фонду Ганса Зайделя Юрген Вальхсхьофер.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.