Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 21:26:28

Чернігівська міліція у стінах бібліотеки роз’яснила підліткам відповідальність кожного за власне майбутнє

15.04.2015   09:08Агенцiя

Майданчиком успішного проведення профілактичного заходу для учнівської молоді в рамках всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» працівники міліції обрали Чернігівську обласну наукову бібліотеку ім. В.Г. Короленка.

Організували зустріч працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей та колеги з управління ДАІ УМВС в області спільно з волонтерами низки громадських організацій Чернігова. Місцем проведення заходу не випадково стала бібліотека ім. В.Г. Короленка: в останні десятиліття вузькоспеціалізований заклад перетворився на комплексний просвітницький центр, зберігаючи при цьому специфічну атмосферу храму наукового і культурного вдосконалення.

До плідної розмови про відповідальність кожної людини за власне майбутнє, шляхи ефективного розвитку особистості і небезпеки, які можуть цьому завадити, цього разу були запрошені учні Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

Організатори заходу вирішили не перетворювати його на банальну лекцію про норми поведінки. Навпаки, основний наголос було зроблено на самостійне обмірковування юнаками ключових аспектів свого життя. На це був спрямований запропонований слухачам нескладний тест.

— Кожен присутній отримав невеликий аркуш паперу, за допомогою якого мав систематизувати власні роздуми, — пояснила старший оперуповноважений сектору КМСД капітан міліції Наталія Юріна. — На одній половині аркуша юнаки записували риси, які їм властиві сьогодні. Друга призначалася для викладу ознак того образу, який вони хотіли б втілювати у близькому майбутньому.

Порівнюючи наявне і бажане, кожен розуміє, що він повинен у собі змінити, і усвідомлює свою повну відповідальність за успішність цього процесу.

Окремий аспект відповідальності за власне життя і здоров’я, яким є дорожня безпека, висвітлила перед присутніми заступник начальника відділу кадрової та профілактичної роботи управління ДАІ УМВС підполковник міліції Олена Царюк. Вона нагадала учасникам заходу основні правила безпечного дорожнього руху для різних категорій його учасників та продемонструвала важливі елементи підвищення безпеки — різноманітні світлоповертальні елементи для пішоходів та велосипедистів. Кульмінацією ж «автодорожньої» частини зустрічі став перегляд профілактичного відеофільму про стереотипи у поведінці багатьох водіїв та їх сумні наслідки.

Опитані за підсумками зустрічі в бібліотеці ліцеїсти відзначили, перш за все, дуже вдалу розстановку акцентів. Ґрунт для роздумів виявився доцільнішим за традиційні нотації.

— Ми нібито не почули нічого надзвичайного, але зробили, гадаю, правильні висновки, — каже майбутній залізничник Богдан Кравченко, житель Ріпкинського району Чернігівщини. — Я впевнився у переконанні, що варто спробувати ще краще навчатися та більше займатися спортом, не палити і не вживати алкоголь. Та обладнати свій велосипед, яким нерідко їжджу до райцентру, всіма передбаченими елементами безпеки.

До речі, саме велосипедисти та інші прихильники здорового активного відпочинку стануть аудиторією наступного масового заходу в рамках всеукраїнської профілактичної акції «Відповідальність починається з мене». Організований за ініціативою та при підтримці підрозділів міліції молодіжний велопробіг із подальшою просвітницькою програмою має відбутися у Чернігові наприкінці квітня.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини