Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 12:27:34

Тренінг - шанс розпочати нове життя

02.04.2015   13:55Агенцiя

З метою підтримки людей, які вимушено залишили свої домівки в Луганській та Донецькій областях і переїхали на Чернігівщину, цього тижня в Чернігівському МЦЗ відбувся психологічний тренінг «Шлях до себе».

Зрозуміти всю глибину страждань і допомогти подолати душевний біль та розпочати життя з нуля якнайкраще може лише та людина, яка сама пережила подібне, тому проводити заняття запросили переселенку з Луганська Наталію Дудіч, вона ж – психолог та керівник благодійної організації «Міжнародний Благодійний Фонд «Ера Милосердя - 14».

Основне завдання тренінгу – допомогти людям подолати відчуття постійної тривоги, адаптуватись до нових реалій та знайти додаткові внутрішні ресурси для пошуку роботи.

За допомогою вправ «Хто я?», «Колесо життя», «Чарівне дзеркало», «Картина світу» учасники заходу вчилися самопізнанню та самоконтролю, а також - відновлювати психологічний баланс, розуміти власні цілі, аналізувати вчинки, бути активними та відповідальними, будувати стосунки з іншими людьми. Психолог зауважила, щоб сила думки працювала на людину, потрібно розвивати позитивне ставлення до життя, у кожного має бути внутрішнє психологічне налаштування на успіх. Присутнім пояснили, що людина, яка переживає сильну тривогу, страх, занепокоєння не може дати собі раду й з матеріальними проблемами.

Переселенці ознайомилися з алгоритмом, правилами та принципами планування, розповсюдженими помилками пошуку роботи. Цікавими були вправи на самопрезентацію, основи ораторської майстерності, визначення своєї компетентності.

Групові завдання та дискусії сприяли підвищенню настрою та створенню атмосфери єдності. Головний висновок, якого дійшли учасники заходу: в цей нелегкий для країни час необхідними є підтримка один одного та взаємовиручка, а нові знайомства допоможуть швидше адаптуватись до нових умов життя.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:29

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 вересня до 8:00 19 вересня 2019 року.

Роздрібна торгівля в Чернігівській області у І півріччі 2019 року. ДОВІДКА

Роздрібна торгівля в Чернігівській області у І півріччі 2019 року. ДОВІДКА 08:09

У І півріччі 2019 р. підприємства роздрібної торгівлі (юридичні особи) Чернігівщини реалізували населенню споживчих товарів на 6 млрд.грн, що на 4% більше порівняно з обсягами І півріччя 2018 р.

Чоловіка за вбивство на ґрунті ревнощів засуджено до 11 років позбавлення волі

Чоловіка за вбивство на ґрунті ревнощів засуджено до 11 років позбавлення волі 07:59

Вироком Чернігівського апеляційного суду від 16.09.2019 задоволено апеляційну скаргу першого заступника прокурора області Балєва Ю.О. на вирок Менського районного суду Чернігівської області у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Патрульні протягом ночі виявили двох чернігівців з імовірно забороненими речовинами

Патрульні протягом ночі виявили двох чернігівців з імовірно забороненими речовинами 07:47

Патрульні поліцейські щодоби попереджають, виявляють та припиняють правопорушення. Так, вночі, патрулюючи вулицями міста, інспектори виявили двох громадян із речовинами, схожими на наркотичні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини