Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 21:36:11

Тренінг - шанс розпочати нове життя

02.04.2015   13:55Агенцiя

З метою підтримки людей, які вимушено залишили свої домівки в Луганській та Донецькій областях і переїхали на Чернігівщину, цього тижня в Чернігівському МЦЗ відбувся психологічний тренінг «Шлях до себе».

Зрозуміти всю глибину страждань і допомогти подолати душевний біль та розпочати життя з нуля якнайкраще може лише та людина, яка сама пережила подібне, тому проводити заняття запросили переселенку з Луганська Наталію Дудіч, вона ж – психолог та керівник благодійної організації «Міжнародний Благодійний Фонд «Ера Милосердя - 14».

Основне завдання тренінгу – допомогти людям подолати відчуття постійної тривоги, адаптуватись до нових реалій та знайти додаткові внутрішні ресурси для пошуку роботи.

За допомогою вправ «Хто я?», «Колесо життя», «Чарівне дзеркало», «Картина світу» учасники заходу вчилися самопізнанню та самоконтролю, а також - відновлювати психологічний баланс, розуміти власні цілі, аналізувати вчинки, бути активними та відповідальними, будувати стосунки з іншими людьми. Психолог зауважила, щоб сила думки працювала на людину, потрібно розвивати позитивне ставлення до життя, у кожного має бути внутрішнє психологічне налаштування на успіх. Присутнім пояснили, що людина, яка переживає сильну тривогу, страх, занепокоєння не може дати собі раду й з матеріальними проблемами.

Переселенці ознайомилися з алгоритмом, правилами та принципами планування, розповсюдженими помилками пошуку роботи. Цікавими були вправи на самопрезентацію, основи ораторської майстерності, визначення своєї компетентності.

Групові завдання та дискусії сприяли підвищенню настрою та створенню атмосфери єдності. Головний висновок, якого дійшли учасники заходу: в цей нелегкий для країни час необхідними є підтримка один одного та взаємовиручка, а нові знайомства допоможуть швидше адаптуватись до нових умов життя.

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини