Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 09:42:58

"Політичні погляди не можуть бути перешкодою для духовного життя людини…"

01.04.2015   17:13Агенцiя

31 березня в приміщенні Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП відбувся «круглий» стіл на тему: «Зв’язок релігії та політики в процесі Українського державотворення».

Для участі  були запрошені викладачі та студенти Чернігівського Духовного училища регентів-псаломщиків, студенти Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України, викладачі та студенти ЧІ МАУП.

Під час заходу були розглянуті наступні доповіді: «Основні погляди на взаємовідносини церкви та держави» - викладач Чернігівського духовного  училища регентів-псаломщиків Лобанов Ю.А.;   «Вплив католицизму та православ’я на формування української культури та державності» - Олександр Гайда, студент Чернігівського  духовного училища регентів-псаломщиків, «Релігійна палітра сучасної України» - Євган Леся, студентка  3 курсу  економічного факультету ЧІ МАУП; «Законодавча база взаємовідносин церкви та держави» - Стадник Ігор, студент 2 курсу юридичного факультету ЧІ МАУП; «Християнство та патріотизм» - Щекотіхіна Ольга, студентка Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України; «Роль церкви в останніх політичних подіях  України (2013-2014 рр.)» - Гальчак Аліна, студентка Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України.

Протягом «круглого» столу відбулась жвава дискусія, але особливо всіх зацікавила тема «Християнство та патріотизм». Так у виступі Ольги Щекотіхіної були зроблені висновки про те, що в любові до Вітчизни велику роль відіграє культурне зближення народів нашої багатонаціональної країни, повне розуміння і братерська повага до інтересів і потреб інших народів.

Кандидат філософських наук, доцент кафедри «Гуманітарних наук» ЧІ МАУП Співак Володимир Васильович в своєму заключному слові висловив подяку усім учасникам «круглого» столу за змістовні доповіді та побажав успіхів у роботі та навчанні.

Останні новини Чернігівщини

Станом на 24 січня в Україні зафіксовано 12915 нових випадків COVID-19

Станом на 24 січня в Україні зафіксовано 12915 нових випадків COVID-19 09:10

12 915 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 24 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 1 826 дітей та 224 медпрацівники.

У Сновській громаді горіла церква

У Сновській громаді горіла церква 08:26

22 січня о 03:34 до Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу Свято-Миколаївської церкви Чернігівської єпархії Української православної церкви, що у м. Сновськ Корюківського району.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 січня по 8:00 24 січня 2022 року

24 січня - який день, свято та прикмети

24 січня - який день, свято та прикмети 08:12

24 січня в Україні відзначають День зовнішньої розвідки, а у світі - Міжнародний день освіти та День ескімо.