Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 лютого, 21:37:52

Без участі молоді, реформування влади в Україні не буде ефективним

27.03.2015   13:27Агенцiя

26 березня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників держустанов відбувся круглий стіл на тему «Європейський шлях розвитку України: реформа системи місцевого самоврядування».

Захід відбувся в рамках тематичного короткотермінового семінару за програмою «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи» для студентів випускних курсів вищих навчальних закладів Чернігова та Ніжина, які виявили бажання працювати в місцевих органах влади. На запрошення Центру, в роботі «круглого столу» взяв участь і голова обласної ради Микола Звєрєв.Звертаючись до студентів, керівник наголосив на важливості участі молоді у виробленні державної політики. За його словами, для того, щоб стати успішним і конкурентоспроможним на державній службі, в органах місцевого самоврядування необхідно мати базову освіту, знання з іноземної мови та бути перспективним у Європейському вимірі, адже Україна вже зробила свій проєвропейський шлях розвитку.Керівник підкреслив, що він - прихильник децентралізації влади, хоча вона і не ідеальна, але успішна модель розвитку територій. Основна ж мета - зробити Чернігівську область успішною, оскільки це унікальний регіон, який має високий ресурсний, кадровий, інтелектуальний потенціал.- Державне управління повинне бути ефективним. Нинішня його система не відповідає людським цінностям. Її айсберг – це тотальна корупція. Має будуватися нова система народовладдя, яка б створювала такі умови, в яких людина почуватиметься успішною, - наголосив очільник обласної представницької влади.

На завершення свого виступу Микола Звєрєв закликав випускників вузів самим будувати власне життя та дотримуватися і ніколи не відступати від трьох основних принципів – професіоналізму, порядності і віри.

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини