Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 05:24:52

Відбулось пробне ЗНО з української мови і літератури

23.03.2015   12:37Агенцiя

У суботу, 21 березня, відбулось перше пробне тестування з української мови і літератури.

Для участі у пробному тестуванні зареєструвалось 935 випускників шкіл містацього року (47% від їх загальної кількості).

Участь у пробному ЗНО дала можливість абітурієнтам ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього тестування 2015 року. Зміст сертифікаційних робіт з української мови і літератури базового та поглибленого рівнів було визначено на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання видано інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Для визначення результату за шкалою 100-200 балів учасникам пробного ЗНО необхідно скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО".

Явка учасників пробного тестування по Чернігівській області склала 97%.

Абітурієнти, які зареєструвались на пробне тестування, але з певних причин не з’явились на пункти тестування 21 березня, тестовий зошит можуть отримати на пункті тестування до 26 березня.

28 березня відбудуться пробні тестування з інших навчальних предметів ЗНО: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов.

Науково-методичний центр управління освіти міської ради нагадує, що з метою дистанційної підготовки до тестування можна використовувати сервіс zno.osvita.ua, що надає можливість on-line-підготовки майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини