Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 23:45:28

Завершився п'ятиденний збір

10.02.2012   14:40

На полігоні 1-ї окремої танкової бригади завершився п'ятиденний збір командирів механізованих, танкових, розвідувальних та рот снайперів 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України.

Як зазначив заступник начальника відділу з бойової підготовки 8 АК підполковник Олександр Коломієць, до збору залучалося 42 офіцери у званнях "старший лейтенант" та "капітан". Це командири рот 30-ї й 72-ї механізованих бригад, 54-го окремого розвідувального батальйону, 95-ї аеромобільної бригади та 3-го полку армійської авіації.
 
Під час збору з офіцерами ротної ланки були проведені лекційні, практичні та інструкторсько-методичні заняття з основних предметів навчання.
  Командири рот виконали вправи навчальних стрільб з озброєння БМП-1 та танка Т-64 БМ "Булат", а також здійснили на цій техніці практичні водіння.
 
Головною метою командирського збору було підвищення фахової кваліфікації офіцерів визначеної ланки, управління і 1-ї окремої танкової бригади, які й були керівниками зазначених занять. Також військовослужбовці удосконалювали свою методичну майстерність щодо керівництва підрозділами під час бою, виконання маршу та підготовки особового складу.
 
Неабияка увага приділялась і розширенню кругозору командирів підрозділів щодо проведення заходів бойової підготовки, утримання та обслуговування військової техніки і озброєння, а також виконання завдань повсякденної діяльності військових частин й обміну досвідом.
 
У ході збору також було проведено конкурс на кращого командира роти.
 
Особлива увага приділялася вивченню питань з тактичної, вогневої й фізичної підготовки, водіння бойових машин БМП-1 та танка Т-64 БМ "Булат".
 
Слід зазначити, що такий збір з командирами рот 8-го армійського конкурсу проводиться вперше. Адже раніше командири частин, через брак коштів, подібний збір проводили на базі своєї військової частини з усіма категоріями фахівців з різних родів військ. Зараз заняття з офіцерами проводяться спеціалізовано. Тобто, танкісти - на базі танкової бригади, інженери - інженерного полку, зв'язківці - полку зв'язку тощо.


Олександр Парій
 

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини