Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:17:16

Міліція та рятувальники провели тренінг для вихователів дитсадків і батьків дошкільнят

04.03.2015   07:58

Співробітники обласної та міської кримінальної міліції в справах дітей УМВС України в Чернігівській області спільно з працівниками державної служби з надзвичайних ситуацій навчали персонал дошкільних навчальних закладів міста Чернігова та батьків дошкільнят як поводитися в різних екстремальних та надзвичайних ситуаціях.

В умовах підвищеної терористичної загрози, що нависла над Україною, алгоритм дій в екстремальних та надзвичайних ситуаціях зараз є чи не найактуальнішою темою спілкування співробітників міліції та рятувальників з працівниками шкіл та дошкільних навчальних закладів.

Свій перший такий спільний візит в дитсадок № 62 міста Чернігова провели співробітники кримінальної міліції УМВС та міськвідділу ДСНС. Темою спілкування з персоналом закладу та батьками дошкільнят були правила поведінки у разі виявлення на території дитсадка невідомих предметів або покинутих речей (сумок, пакунків, валіз тощо), а також порядок дій в разі отримання сигналу «Увага всім!»

Після короткого вступного слова міліціонерів та рятувальника, правоохоронці запропонували закріпити отримані знання на практиці, влаштувавши практичний тренінг.

Третьою складовою зустрічі були численні запитання, відповіді на які цікавили, як вихователів, так і батьків. Це і правила евакуації дітей у безпечні місця, і забезпечення безпеки дітей в разі виявлення на території дитсадка невідомого предмета.

В Чернігові міліція та рятувальники провели тренінг  (фото4)На завершення тренінгу всі присутні висловили задоволення результатами спілкування та висловили сподівання на подальшу співпрацю в цьому напрямку.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.