Рятувальники провели профілактичні заняття серед викладачів та персоналу навчально-наукового інституту економіки
24 лютого співробітники Управління ДСНС у Чернігівській області провели профілактичні заняття серед викладачів та персоналу навчально-наукового інституту економіки Національного технологічного університету.
Рятувальники ознайомили присутніх з основними вимогами безпеки у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.
В свою чергу піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення детально охарактеризували та наочно продемонстрували вибухонебезпечні предмети, а також довели основні заходи безпечної поведінки у разі виявлення таких, схожих на них або підозрілих предметів.
В ході проведення заходу було акцентовано увагу на проведенні з боку викладацького складу відповідної роз'яснювальної роботи серед студентської молоді.
Крім того, фахівці ДСНС надали тематичні листівки з питань цивільного захисту з метою їх подальшого розміщення на інформаційних стендах навчального закладу та відповіли на запитання щодо наявності захисних споруд та дій за сигналами оповіщення. На завершення присутні переглянули тематичний відеофільм.
Директор інституту Олена Іванівна Гонта подякувала за проведений захід та зазначила, що завдяки такій спільній роботі підвищується рівень підготовки персоналу до дій у разі терористичної загрози та можливих надзвичайних ситуацій.
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.