Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 20:38:11

Учитися ніколи не пізно

29.01.2015   09:05Агенцiя

Виявляється, у нашому місті багато людей мудрого віку, які взяли на озброєння цей девіз та із завзяттям опановують науки. У бібліотеці імені Михайла Коцюбинського на прохання студентів «Університету 60+» відкрився новий факультет — історичний, повідомили "Чернігівські відомості".

Бажання дізнатися більше про історію своєї країни, рідного краю зібрало в стінах бібліотеки багато молодих душею людей. Привітати їх прийшли відомі чернігівські історики, дослідники, працівники Історичного музею імені Тарновського та національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Відкриваючи захід, директор міської центральної бібліотечної системи Ніна Власенко привітала й подякувала всім присутнім за підтримку та втілення в життя проекту створення в Чернігові «Університету 60+». Уже другий рік поспіль працює університет, і 180 студентів уже отримали дипломи. Бажання вчитися охоплює все більше людей похилого віку. Відкриття історичного факультету — яскраве тому підтвердження, бо він створений саме на прохання студентів.

«Сучасне знаходиться на дорозі між минулим і майбутнім, — цими словами нашого відомого земляка Олександра Довженка розпочав свій виступ директор Інституту історії, етнології та правознавства імені О. Лазаревського Олександр Коваленко. — Бажання вивчати свою історію — це природно для людей будь-якого віку, і дуже добре, що в «Університеті 60+», чи як його ще називають «Університет третього віку», відкрився історичний факультет. Ми будемо всіляко його підтримувати, а наші викладачі із задоволенням читатимуть лекції новим студентам».

Провідний спеціаліст національного заповідника «Чернігів стародавній» Алла Доценко ознайомила слухачів із тематикою лекцій та запросила всіх відвідати пам’ятки історії, а працівники історичного музею імені В. Тарновського розповіли про цікаві проекти музею та запросили всіх ознайомитися з експозиціями.

Наприкінці урочистого відкриття факультету студентів привітали учні музичної школи № 2 імені
Є. Богословського, які підготували гарний концерт.


http://vid.cn.ua/content/view/11630/65/

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини