Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 вересня, 22:07:45

Учитися ніколи не пізно

29.01.2015   09:05Агенцiя

Виявляється, у нашому місті багато людей мудрого віку, які взяли на озброєння цей девіз та із завзяттям опановують науки. У бібліотеці імені Михайла Коцюбинського на прохання студентів «Університету 60+» відкрився новий факультет — історичний, повідомили "Чернігівські відомості".

Бажання дізнатися більше про історію своєї країни, рідного краю зібрало в стінах бібліотеки багато молодих душею людей. Привітати їх прийшли відомі чернігівські історики, дослідники, працівники Історичного музею імені Тарновського та національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Відкриваючи захід, директор міської центральної бібліотечної системи Ніна Власенко привітала й подякувала всім присутнім за підтримку та втілення в життя проекту створення в Чернігові «Університету 60+». Уже другий рік поспіль працює університет, і 180 студентів уже отримали дипломи. Бажання вчитися охоплює все більше людей похилого віку. Відкриття історичного факультету — яскраве тому підтвердження, бо він створений саме на прохання студентів.

«Сучасне знаходиться на дорозі між минулим і майбутнім, — цими словами нашого відомого земляка Олександра Довженка розпочав свій виступ директор Інституту історії, етнології та правознавства імені О. Лазаревського Олександр Коваленко. — Бажання вивчати свою історію — це природно для людей будь-якого віку, і дуже добре, що в «Університеті 60+», чи як його ще називають «Університет третього віку», відкрився історичний факультет. Ми будемо всіляко його підтримувати, а наші викладачі із задоволенням читатимуть лекції новим студентам».

Провідний спеціаліст національного заповідника «Чернігів стародавній» Алла Доценко ознайомила слухачів із тематикою лекцій та запросила всіх відвідати пам’ятки історії, а працівники історичного музею імені В. Тарновського розповіли про цікаві проекти музею та запросили всіх ознайомитися з експозиціями.

Наприкінці урочистого відкриття факультету студентів привітали учні музичної школи № 2 імені
Є. Богословського, які підготували гарний концерт.


http://vid.cn.ua/content/view/11630/65/

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року