Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 02:35:01

Реформування державної служби – вагома складова реформ, спрямованих на модернізацію держави

02.02.2012   08:36

31 січня заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець провів навчання керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, працівників апарату облдержадміністрації на тему: “Реформування державної служби – вагома складова реформ, спрямованих на модернізацію держави”.

Микола Стрілець

Микола Стрілець

В ході навчань начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області Ірина Протченко ознайомила присутніх з ходом адміністративної реформи, проблемами та недоліками чинного законодавства у сфері державної служби, основними положеннями нового Закону України “Про державну службу”, що вступить в дію з 1 січня 2013 року.

Вона, зокрема, відмітила, що реформа державної служби наблизить систему державного управління до європейських стандартів, модернізує і професіоналізує її, підготує до здійснення масштабних реформ, передбачених у Програмі “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

Спеціалісти відповідних відділів апарату облдержадміністрації ознайомили учасників навчань з порядком заповнення нової декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 р. та особливостями організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

“Немає справи, облаштування якої було б важчим, виконання небезпечнішим, а успіх сумнівнішим, ніж заміна старих порядків новими. Ці слова італійського мислителя Нікколо Макіавеллі не зайве пам’ятати усім реформаторам, які приступають до важкої, почасти невдячної, та водночас вкрай необхідної справи модернізації тієї чи тієї сфери суспільних відносин. Надто, коли йдеться про державне управління, котре має бути консервативним у хорошому сенсі цього слова, щоб змінюючись зсередини, готувати підґрунтя для подальшого поступу, без якого не можливий динамічний розвиток суспільства”, – зазначив Микола Стрілець, підсумовуючи сказане.

Також, він побажав усім присутнім терпіння та успіхів на шляху реформування.

Останні новини Чернігівщини

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

Поліція Чернігівщини розслідує обставини загибелі чотирьох людей внаслідок вибуху 17:28

Ввечері 1 жовтня до поліції надійшло повідомлення про те, що четверо мешканців села Киїнка Чернігівського району поїхали автомобілем у невідомому напрямку і перестали виходити на зв’язок.

2 жовтня - цей день в Україні і світі

2 жовтня - цей день в Україні і світі 17:25

ДЕНЬ 221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 221 RUSSIAN AGRESSION

Сприяв ворогу у здійсненні збройної агресії проти України 22:18

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури 30.09.2022 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Буянки Чернігівського району за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану та незаконного зберігання вибухових речовин без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України).

Трофейна російська техніка тепер захищатиме чернігівську землю 22:13

Вісімнадцять одиниць ворожої техніки стали трофеями військовослужбовців оперативного командування «Північ» під час активної фази оборони обласного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини