Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 07:56:30

“Дисципліна та контроль у сфері діяльності органів виконавчої влади”

02.02.2012   08:28Агенцiя

Дводенний тематичний короткотерміновий семінар під такою назвою проходить сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів. Захід призначений для працівників управлінь та відділів облдержадміністрації, апаратів райдержадміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення контролю.

У відкритті семінару взяли участь директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко, заступник директора Центру Петро Підгайний та начальник відділу контролю апарату облдержадміністрації Олена Легейда.

Перше заняття було присвячено вивченню питань зміцнення виконавської дисципліни в органах виконавчої влади, моніторинга стану виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, звернень депутатів усіх рівнів та підготовки щомісячних і щоквартальних аналітичних матеріалів.

Протягом навчання слухачі матимуть змогу ознайомитися з основними завданнями та організацією роботи з документами в органах виконавчої влади, з проблемами модернізації державної служби та державного управління, комп’ютеризації документообігу та контролю за виконанням документів, технологією прийняття управлінських рішень; вивчатимуть основи правотворчої діяльності місцевих державних адміністрацій у процесі прийняття управлінських рішень та організації діяльності державного службовця місцевих державних адміністрацій.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року