Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 07:51:19

"Державна пенітенціарна служба України: від минулого до сьогодення"

08.12.2014   11:58

На факультеті господарського права і соціального забезпечення Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ в рамках Тижня права 4 грудня відбувся науковий семінар «Державна пенітенціарна служба України: від минулого до сьогодення», в якому взяли участь науковці, юристи практики, викладачі та студенти факультету.

Із привітанням на адресу учасників наукового семінару та вступним словом виступила декан факультету господарського права і соціального забезпечення, д.ю.н., проф. С.О. Ніщимна. Зокрема, акцентувала увагу на тому, що при побудові правової держави в сучасних умовах невідкладним завданням органів законодавчої та виконавчої влади повинно стати приведення умов тримання засуджених у відповідність до прогресивних рекомендацій міжнародних інституцій, зокрема, в частині створення належних умов, як для виконання відповідних видів кримінальних покарань, так і для роботи персоналу.

До участі в семінарі були запрошені: викладач циклу кримінально-правових дисциплін Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України підполковник внутрішньої служби, д.ю.н. С.І. Халимон, начальник курсу стройової частини Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України майор внутрішньої служби П.В. Велігорський, які виступили з тематичними доповідями («Загальна характеристика Державної пенітенціарної служби України» та «Перспективи розвитку Державної пенітенціарної служби України»).

Обговорення доповідей супроводжувалися відео-презентаціями, які підготували студенти факультету господарського права і соціального забезпечення Максима Поламаренко «Пенітенціарна служба за часів царизму», Руслана Люблінського «Пенітенціарна система за років Радянської влади», Тетяни Крамар «Перебудовчі процеси пенітенціарної системи незалежної України», Богдана Буренка «Державна пенітенціарна служба України: завдання повноваження та структура», Олександра Телімана «Державна пенітенціарна служба України в Чернігівській області: управління, заклади та установи», Валерія Басовича «Навчальні заклади ДПтС України».

З доповіддю «Європейський Кодекс етики працівників пенітенціарних установ» та заключним словом виступив старший викладач кафедри правового регулювання економіки факультету господарського права і соціального забезпечення Ю.М. Богдан. Підсумувавши результати семінару побажав учасникам успіхів у навчанні, натхнення, творчої наснаги, як в практичній роботі, так і на викладацькій ниві.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць 17:05

Повномасштабний воєнний напад росії на суверенну територію України спонукає нас усіх визнати важливі життєві реалії з якими ми мирилися довгі роки.

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня 17:01

У червні починаються перевірки готовності внутрішньобудинкових систем централізованого теплопостачання до опалювального сезону.

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини 16:56

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Прилуцької окружної прокуратури Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав винним мешканця м. Прилуки в умисному зберіганні дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).

На Чернігівщині під час пожежі житлового будинку загинуло двоє дітей 16:46

25 травня о 04:29 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Іржавець Ічнянської територіальної громади Прилуцького району.

Ваучер на навчання для громадян 45+

Ваучер на навчання для громадян 45+ 16:40

Війна змінює людей, їх долі, професії. Нерідко у зрілому віці знову доводиться сідати за парти, аби бути конкурентоспроможними на ринку праці. Державна служба зайнятості пропонує громадянам старше 45 років отримати ваучер на навчання.