Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 04:50:51

Студенти і викладачі солідарні у поглядах щодо хабарів

08.12.2014   06:59

Викладачі, студенти і представники громадськості сьогодні зібралися знову за круглим столом, щоб продовжувати боротьбу із корупцією, яка набула масштабних розмірів у ВНЗ України і області зокрема.

Зустріч відбулася у рамках проекту «Відношення до корупції студентів / викладачів / адмінапарату, визначення її видів та розробка механізмів її подолання». Проект реалізується громадською організацією «Громадський центр «ЧАС».

В основу обговорення було покладено розгляд результатів проведеного опитування. Віце-президент ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» ознайомив учасників зустрічі із результатами відповідей викладачів і студентів стосовно корупційної діяльності, які були оформлені у вигляді діаграм.

То ж найцікавіше те, що серед 500 опитуваних майже однакова кількість і студентів, і викладачів вважають, що у хабарництві обидві сторони винні однаково.

Керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС» Вероніка Рибак презентувала учасникам круглого столу проект Меморандуму щодо запровадження напрацьованих механізмів та рекомендацій з подолання корупції в розглянутих учбових закладах. Всі долучилися до його розгляду і певної корекції та доповнень.

У результаті плідної праці, Меморандум було підписано і у найближчому майбутньому кожен ВНЗ області отримає цей документ, як наглядний посібник, який буде нагадувати абсолютно всім учасникам навчального процесу про те, що «КОРУПЦІЯ – ЦЕ ЗЛО!».

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.