Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 09:35:09

Смартфон за малюнок – це не ілюзія

28.11.2014   12:18

Понад місяць юна художниця з Ніжина Настя Шумал викладала колаж, що приніс їй перемогу на Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі".

За свою копітку і талановиту роботу дівчина отримала коштовний подарунок на церемонії нагородження, що відбулася у Києві. До столиці з’їхалися переможці конкурсу з усієї країни. Серед них була і восьмикласниця з Ніжина Настя Шумал.

Вона вперше взяла участь у заході – і одразу така значна перемога.

"Цього року ми відзначаємо 200-літній ювілей з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Тому темою моєї конкурсної роботи стала старовинна українська хата. Вважаю, що це насправді якісне житло", - пояснила Настя Шумал.

Дівчинка навчається образотворчому мистецтву у викладача Катерини Борисової у дитячій школі мистецтв при Ніжинському училищі культури імені М. Заньковецької. Відвідує заняття з третього класу, любить фантазувати і експериментувати з техніками.

Так, при створенні колажу вона використала елементи квілінгу, аплікації тканиною, бісером, намистинами. Сама робота є представником популярного напрямку "оптичних ілюзій": ніби й хата із солом’яною стріхою, а може, бандурист?

Творчістю у сім’ї Насті захоплюється і мама. Саме вона вишила для доньки стрічками святкову сорочку, у якій юна художниця приймала вітання.

Настя отримала грамоту переможця Всеукраїнського конкурсу "Я хочу жити в якісному світі" та подарунок – смартфон.
Юні художники також мали змогу погуляти Києвом, відвідати Музей води. Для них виступив переможець шоу "Україна має талант", ілюзіоніст Віталій Лузкар. Діти захоплено стежили за руками чарівника, в яких то нізвідки виникали голуби, то злітав до стелі стіл.

"Наступного року обов’язково братиму участь у конкурсі ще раз! Ідеї є, " – запевнила Настя Шумал.

Генеральний директор ДП "Чернігівстандартметрологія" Валентин Бакуменко додав, що конкурс дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" уже став традиційним та проходить 11 рік поспіль, незважаючи на труднощі в країні.

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.