Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 жовтня, 06:04:19

Осінній бал технологічного факультету

17.10.2011   09:08Агенцiя

З урочистостей почався жовтень у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка, а саме з Осіннього балу для студентів та викладачів технологічного факультету.

Цей захід вже став традиційним посвяченням першокурсників до лав студентів. Тематика балу щороку змінюється відповідно до побажань студентів та модних тенденцій. Цьогоріч його було присвячено героям кіно та мультфільмів.

Розважальна програма містила як виступи студентів факультету (дефіле студенток І курсу, жарти команди КВК), так і номери художніх колективів (танцювальний колектив “Всі кольори”).

Ближче до завершення вечору відбулося підбиття підсумків конкурсу на кращий костюм (переможцями стали Павленко Максим у костюмі гусара та Надточій Яна у костюмі кавказької полонянки), а також визначення короля та королеви балу. Ці почесні титули отримали Медведицький Георгій та Бородіна Ірина.

Закінчився захід традиційно – танцями.

Відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова.

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. "Наш край" 22:50

Міський штаб партії «НАШ КРАЙ» має в розпорядженні дані екзит-полу, який проводили на 111 виборчих дільницях в м. Чернігів.

Поліція розказала про порушення, що сталися в день виборів на Чернігівщині

Поліція розказала про порушення, що сталися в день виборів на Чернігівщині 21:37

Станом на 20.00 25 жовтня до поліції Чернігівської області надійшло 93 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства.

Підсумки дня виборів у Чернігівській області 21:02

25 вересня о 21.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. Ліга виборців

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. Ліга виборців 20:47

25 жовтня, під час проведення виборів до місцевих рад в місті Чернігові, Чернігівський обласний відокремлений підрозділ Всеукраїнської Громадської організації «Ліга виборців» опитав на 21 виборчій дільниці 1489 осіб.

Прес-конференція про день голосування у прес-центрі "Чернігівський вибір" о 17.00 17:16

25 вересня о 17.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області