Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 01:01:29

Конкурс на участь у тренінговому курсі «Інформаційно-правова майстерня для активістів громадянського суспільства та адвокатів»

03.11.2014   09:13Агенцiя

Оголошується конкурс на участь у тренінговому курсі "Інформаційно-правова майстерня для активістів громадянського суспільства та адвокатів" для громадських активістів, юристів, журналістів, що бажають діяти на захист прав людини, або висвітлювати діяльність щодо допомоги вимущеним переселенцям в місцях тимчасового проживання.

Тренінговий курс проводиться Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ), Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" та Освітнім Домом Прав Людини - Чернігів за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).

Взявши участь у тренінгу, учасники зможуть підвищити та розширити свої знання щодо прав людини, їх повноцінного застосування та захисту, проведення просвітницьких, моніторингових, правозахисних кампаній, здійснення інших форм громадянської активності.

До участі у Школі запрошуються громадські активісти, журналісти, юристи та громадські організації України, якщо ті планують активно діяти на захист прав людини. Перевагу буде віддано випускникам освітніх програм "Розуміємо права людини", членам Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги та інших. Отримані на тренінгу знання та навички учасники зможуть застосовувати на практиці.

Тренінг триватиме три дні, з 14 до 16 листопада 2014 року, на базі Чернігівського Освітнього Дому Прав Людини (с.Количівка, Чернігівський р-н). Організатори забезпечують проживання та харчування учасників тренінгу, витрати на проїзд до місця проведення тренінгу й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда).

Навчання відбуватиметься у формі лекцій та тренінгів. Протягом 3-днів семінару (лекції, дискусії, мозковий штурм, рольові і т.д.) будуть обговорюватися питання розширення можливостей НУО та правової Empowering активістів та журналістів; Інформація та особиста безпека; організація громадянських і правозахисних дій; ЗМІ діяльність і інформація, медичні, юридичні та управлінську підтримку для активних ініціатив громадянського суспільства на Сході та Півдні України та в Криму; моніторинг майбутнього парламентських виборах; питання НПО або ЗМІ реєстрації / перереєстрації в новому місці проживання, і т.д. Провідні українські та зарубіжні експерти будуть запрошені в якості тренерів.

За підсумком проходження тренінгу, учасники в подальшому матимуть можливість долучитися до участі в проекті "Правова Спільнота інформаційних та консультаційних центрів в Україні". Метою цього проекту є консолідація зусіль на рівні місцевої громади юрістов, журналістов та громадських активістів для відновлення громадянських та политичних прав. Найбільш активні учасники отримають експертну допомогу та фінансову підтримку для реалізації своїх мікро-проектів.

Для участі у конкурсі необхідно:

Зареєструвати свою кандидатуру на участь у тренінговому курсі "Інформаційно-правова майстерня для активістів громадянського суспільства та адвокатів", дочекатись підтвердження реєстрації Вашої кандидатури.

Зареєструвати свою кандидатуру на участь у тренінгу можна у два способи:
I) заповнити реєстраційну анкету он-лайн за адресою (обов'язково поставте галочку навпроти назви Тренінгу вгорі сторінки).

Зверніть увагу! Для того, аби отримати доступ до анкети, Ви маєте бути зареєстрованим користувачем сайту. Зареєструватися як користувач сайту Ви можете за цим посиланням.

II) завантажити формуляр реєстраційної анкети у форматі MS WORD на сторінці (також можна отримати форму електронною поштою від організаторів, для цього необхідно звернутись з відповідним проханням) та надіслати заповнений формуляр на електронну пошту: rozumiemopravaludyny@gmail.com.

Під час реєстрації важливо вказати мотивацію, де потрібно вказати наскільки важливим для вас є навчання у тренінговому курсі та як ви збираєтесь використовувати отриманні знання. Також просимо коротко описати свій в досвід у сфері прав людини чи наближеній до неї діяльності.

Ваша кандидатура вважається зареєстрованою, а інформація прийнятою до участі у конкурсі, якщо ви отримали про це повідомлення від організаторів.

Просимо звернути увагу, що документи повинні надійти не пізніше 24.00, 7 листопада 2014 року.

Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати 9 листопада 2014 року.

Організатори школи готові запросити до участі 30 учасників на конкурсній основі. В разі, якщо кількість бажаючих перевищить наявні можливості участі в школі, організатори проведуть з кандидатами skype-конференцію, після якої буде визначено кінцевий список учасників. Важливою умовою школи є участь на заходах протягом усіх трьох днів проведення.

Контакти організаторів школи:
Валентина Потапова
моб. тел. +38-050-286-99-00
E-mail: potapova.vip@gmail.com

Віктор Тарасов
моб. тел. +38-067-715-77-39
E-mail: tarasov.protection@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини