Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 02:18:56

Five o'clock від чернігівських студентів-кулінарів. ФОТОрепортаж

25.10.2014   00:11Агенцiя

20 жовтня професійне свято відзначили кухарі 70-ти країн світу. Не залишилися осторонь студенти та викладачі Коледжу економіки та технологій Чернігівського національного технологічного університету.

23 жовтня студенти-технологи запросили у вісімдесяті, в казкову країну «Fivе o'clock», де панували вишуканість, казковість, комфорт і затишок. Вони доклали  максимум  зусиль і приготували королівську колекцію з тістечок, ролів, кейків, пудингів, кейк-попсів.

Усі вироби мали привабливий вигляд, сучасне оформлення і неймовірний смак. Виставка виробів супроводжувалася цікавим змістовним концертом. Студенти демонстрували майстерність співу, акторської гри, силу і могутність мови танців. Цим заходом підтверджено вислів «Один у полі не воїн». Свято вдалося яскравим і цікавим завдяки поєднанню досвіду викладачів кафедри технології і прагненню до розвитку і удосконалення студентів, що навчаються за спеціальностями «Виробництво харчової продукції», «Ресторанне обслуговування».

Свято технологів у коледжі є традиційним упродовж багатьох десятиліть. Коледж має дуже багату історію. Функціонує у Чернігіві з 1966 року. За цей час підготовлено понад 20 тисяч фахівців для готельно-ресторанного господарства та торгівлі.

З 2011 року заклад є структурним підрозділом ЧНТУ. На святі було багато гостей з інших навчальних закладів та діючих підприємств ресторанного господарства. У коледжі завжди відкриті двері для випускників та бажаючих отримати якісну освіту.

Я там був, смакував та фотографував і вам розповідав.

З повагою Віктор Кошмал.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».