Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 12:50:46

У Чернігові відбуулися змагання студентів-автомеханіків з фахової майстерності. ФОТОрепортаж

25.10.2014   00:10Агенцiя

Кількість зареєстрованих у світі автомобілів вже давно перетнула позначку в 1 мільярд. Ця цифра зростає з кожним днем, не виняток тут і Україна. А це означає, що професії автомеханік та автоелектрик нині досить популярні.

23 жовтня 2014 року у рамках співпраці з ТОВ «Автомобільна Компанія «Сівер-Авто» яка є базою для проходження  практики студентів Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету, вперше проведено конкурсу фахової майстерності. У конкурсі взяли участь дві команди студентів.

Команда «Парні Турбо» спеціальність «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» та команда «Парні нітро» спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» коледжу. 18 студентів-конкурсантів продемонстрували вміння застосовувати набуті теоретичні знання з ремонту і обслуговування вузлів та систем автомобіля на практиці.

Зі значним відривом команда «Парні Турбо» отримала перемогу і цінний подарунок від ТОВ «Автомобільна Компанія «Сівер-Авто».

Великий інтерес викликав конкурс менеджерів з продажу авто не тільки для студентів, а й для працівників Компанії де переможцем став студент 3-го курсу Дмитро Лук'янов.

Фоторепортаж Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

Як хобі перетворити на успішний бізнес

Як хобі перетворити на успішний бізнес 11:59

Про це йшлося на засіданні клубу в Чернігівському міському центрі зайнятості. Своєю бізнес-ідеєю та секретами успішного ведення бізнесу з безробітними ділилася відома чернігівська майстриня, дизайнер Людмила Заровська. Тема зустрічі «Хенд-мейд - шедеври своїми руками». Цього разу говорили про прикраси ручної роботи зі стрічок та намистин.

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку "Вдовині села Чернігівщини" 11:53

«Вдовині села Чернігівщини» – п’ятдесятихвилинний документальний фільм, створений на основі життєвих історій мешканок Чернігівського району. 21 лютого, стрічку презентували громаді у Чернігівському обласному молодіжному центрі. У заході взяла участь заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

"Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів" 11:33

20 лютого у м.Києві відбулася презентація та експертне обговорення напрацювань проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонах України», який був реалізований у 8-ми громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі 11:21

У Чернігові планують проводити більше тематичних сезонних фестивалів. А також - різноманітних чемпіонатів, конкурсів, навчальних семінарів, майстер-класів тощо. Виконавчий комітет міської ради 20 лютого погодив внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки.

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств 11:18

21 лютого заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван зустрівся з представниками національно-культурних товариств області. Захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.