Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 02:23:26

У Чернігові відбуулися змагання студентів-автомеханіків з фахової майстерності. ФОТОрепортаж

25.10.2014   00:10Агенцiя

Кількість зареєстрованих у світі автомобілів вже давно перетнула позначку в 1 мільярд. Ця цифра зростає з кожним днем, не виняток тут і Україна. А це означає, що професії автомеханік та автоелектрик нині досить популярні.

23 жовтня 2014 року у рамках співпраці з ТОВ «Автомобільна Компанія «Сівер-Авто» яка є базою для проходження  практики студентів Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету, вперше проведено конкурсу фахової майстерності. У конкурсі взяли участь дві команди студентів.

Команда «Парні Турбо» спеціальність «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» та команда «Парні нітро» спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» коледжу. 18 студентів-конкурсантів продемонстрували вміння застосовувати набуті теоретичні знання з ремонту і обслуговування вузлів та систем автомобіля на практиці.

Зі значним відривом команда «Парні Турбо» отримала перемогу і цінний подарунок від ТОВ «Автомобільна Компанія «Сівер-Авто».

Великий інтерес викликав конкурс менеджерів з продажу авто не тільки для студентів, а й для працівників Компанії де переможцем став студент 3-го курсу Дмитро Лук'янов.

Фоторепортаж Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».