Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 14:00:59

Кандидати у народні депутати від Чернігівщини закликають єднатись на користь майбутнього України

21.10.2014   08:27Агенцiя

Заява кандидатів у народні депутати України від 207 виборчого округу.


Шановні жителі Чернігівщини!

В умовах відкритої військової агресії з боку сусідньої держави ми повинні докласти максимум зусиль для того, аби не допустити внутрішнього розбрату та розколу між послідовниками єдино правильного демократичного вектору розвитку нашої держави. Ми виступаємо за єдність України і українців – єдність у бажанні змін, бажанні жити по-новому, без брехні, лицемірства, нещирості.

У той час, коли ведеться війна на сході України – ми повинні консолідуватись та об’єднатись для того, аби сформувати у Верховній Раді дієву більшість з нових облич, які мають бездоганну репутацію. Ми не повинні допустити, щоб до складу нового українського парламенту ввійшли депутати, які голосували за скандальні диктаторські Закони 16 січня та на совісті яких кров невинних людей. Склад нової Верховної Ради не повинен бути заплямований хабарництвом, криміналітетом та антиукраїнськими силами, які можуть потрапити до парламенту під прикриттям так званого опозиційного блоку чи окремих мажоритарників.

У Верховній Раді повинні бути нові, молоді та освічені люди – справжні патріоти України. Ми віримо в перемогу таких, бо тільки молодь може з притаманним їй ентузіазмом і навіть максималізмом за короткий час досягнути того, чого закостенілі у своїх шкіряних кріслах депутати не зробили б і за десяток років.

Саме тому ми єднаємось навколо узгодженої кандидатури від демократичних сил, а саме представника від Блоку Петра Порошенка. Ми знімаємо свої кандидатури з передвиборчих перегонів і передаємо кредит довіри своїх виборців єдиному представнику від демократичних сил по 207-му виборчому округу і просимо своїх прихильників віддати свій голос на виборах 26 жовтня 2014 року за Анатолія Євлахова.

В єдності наша сила!
Слава Україні!


Григорій Божок – кандидат у народні депутати України, самовисуванець
Андрій Жадченко – кандидат у народні депутати України, самовисуванець
Сергій Сергієнко – кандидат у народні депутати України , партія «Народний фронт»

 

PR
 

Останні новини Чернігівщини

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини