Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 12:01:34

Чернігівському ЦППК – 20 років

03.10.2014   07:33

З нагоди 20-річчя заснування Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у конференц-залі обласної ради 2 жовтня відбулася Урочиста академія.

В зібранні взяли участь керівники обласної представницької та виконавчої влади, представники низки установ, організацій і підприємств Чернігова, науковці, громадські діячі та журналісти.

Відкрив захід директор закладу, кандидат історичних наук Володимир Бойко. В своїй урочистій промові він зупинився на історичних передумовах та віхах, створеного у 1994 році рішенням виконавчого комітету Чернігівської обласної ради народних депутатів Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Звертаючись до присутніх, Володимир Бойко, зокрема, зазначив, що керований ним Центр на сьогодні перетворився фактично з навчального закладу в науково-освітню установу, де чільне місце займають дослідницькі наукові студії. Підтвердженням цього є проведення на базі Центру численних наукових конференцій, семінарів, читань, видання монографій, збірників статей та часописів. Володимир Бойко також запевнив, що в планах Центру - запровадження ще багатьох цікавих новацій, про які згодом обов’язково всі дізнаються.

Привітав учасників Урочистої академії й голова обласної ради Микола Звєрєв. Він, зокрема, звернув увагу присутніх на те, що за 20 років діяльності Центр підготував майже сорок тисяч справжніх фахівців для виконавчої та публічної влади краю, сформував кадровий потенціал, яким, без перебільшення, можна пишатися.

- Мені особливо приємно, що сьогодні ваш Центр продовжує динамічно розвиватися, активно беручи участь у формуванні конкурентоспроможних кадрів державного управління та місцевого самоврядування. Високий професійний досвід працівників Центру, дбайливе ставлення до класичних традицій навчання, сучасна науково-технічна база і багатюща спеціалізована бібліотека, якою не володіє жодний із подібних регіональних центрів, забезпечують високий рівень підготовки фахівців і дозволяють йому робити гідний внесок у реформування системи влади на Чернігівщині за кращими європейськими стандартами, - наголосив Микола Звєрєв. Він також побажав усім викладачам, співробітникам і слухачам Центру миру, міцного здоров'я, благополуччя і реалізації всіх намічених планів на благо України та Чернігово-Сіверщини.

З теплими словами побажання плідної подальшої роботи перед присутніми також виступив і в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман. Він також виконав приємну місію, вручивши за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток системи підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та з нагоди 20-річя заснування Центру Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради директору Центру Бойку Володимиру Миколайовичу.

У святкуванні ювілею Центру також взяли участь керівники низки територіальних громад районів, міст та селищ, відповідальні особи органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, освітніх закладів, представники громадськості міста та області.
 

Останні новини Чернігівщини

17 січня - Всесвітній день снігу

17 січня - Всесвітній день снігу 08:26

Ідея створення Всесвітнього дня снігу напрошувалася вже дуже давно. З 2007-го року почали з’являтися перші акції міжнародного характеру, які згодом були включені до порядку денного цього дня. У 2011-му році Міжнародною федерацією лижного спорту (FIS) на 2012-й рік нарешті було заплановано ряд щорічних заходів, присвячених цій знаменній події. FIS виступила засновником Дня снігу, відзначати який вирішили в третю неділю січня.

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини