Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 11:43:32

В чернігівському гарнізоні різдвяні свята знаменував сімдесятикілометровий марш молодих водіїв-зв'язківців

21.01.2012   10:55

В 30-му окремому лінійно-вузловому полку зв'язку, що в Чернігові, завершення Різдвяних свят знаменувало початок стажування молодих водіїв автомобільної техніки та БТРів, яке триватиме понад місяць.

- Підготовку проходять майже п'ятдесят військовослужбовців-контрактників, які розпочали службу в полку минулого року і проходять її близько 2-3 місяців. - розповідає заступник командира частини з озброєння підполковник Анатолій Гриценко, який очолює збори з молодими водіями. - Під час навчання вони удосконалюють теоретично та на практиці свої знання та вміння з технічної підготовки.

Серед головних тем - будова автомобільної техніки, вивчення правил дорожнього руху, експлуатація техніки за несприятливих умов - під час ожеледиці, дощу, на піщаних дорогах тощо. Основним методом навчання є проведення практичних занять, на яких відпрацьовуються нормативи щодо обслуговування та ремонту машин, контрольні вправи водіння, виявлення та усунення технічних несправностей тощо.

На разі молоді водії-контрактники частини на штатних автомобілях та БТРах продемонстрували свої навики практичного водіння на маршах протяжністю в 30 та 70 кілометрів. І слід зазначити, що досить результативно. Попереду в них ще марші на 90, 100 та 250 кілометрів.
- Найбільше уваги, - продовжує підполковник Гриценко, - ми приділяємо індивідуальній підготовці кожного водія. До речі, всі вони навчаються під керівництвом досвідчених інструкторів на закріпленій штатній техніці. Молоді водії поглиблено вивчають тактико-технічні характеристики своїх автомобілів, порядок проведення технічного обслуговування тощо.

Та найголовнішим екзаменом для цієї категорії контрактників частини є водіння закріпленої техніки та дії за сигналами управління на марші. Поряд з цим, на завершення підготовки, водії також складатимуть і теоретичний екзамен. Здобуті оцінки будуть занесені до спеціальної картки обліку водіння, яка й є основною константою визначення фахового рівня та майстерності кожного водія.
 
Солдат військової служби за контрактом водій-електрик Дмитро Дячок -  колишній студент Чернігівського інституту економіки і управління. Він навчався за спеціалізацією "менеджмент", та після завершення навчання з дипломом "бакалавра" йому дали зрозуміти, що молодим спеціалістам досить нелегко знайти роботу. Тож вирішив стати професійним військовим. Декілька місяців у навчальному автобаті в Десні дали йому нову путівку в життя.

В цивільному житті він опанував водіння легкових автомобілів, вантажівок, працював навіть на тракторі МТЗ-82. Тож практика водіння була. І досить непогана. Що й підтвердив 70-ти кілометровий марш. Сьогодні Дмитро за кермом військового Камазу. Свої обов'язки він знає і виконує добре. В колективі його поважають, тож з армією прощатись не збирається.

Останні новини Чернігівщини

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях 09:57

На питання відповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Наталія Білозуб.