Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 08:00:36

Викладачі з Німеччини працюватимуть у Чернігові

06.09.2014   07:13Агенцiя

8-10 вересня в рамках міжнародної програми обміну фахівцями Чернігів відвідають викладачі Народного університету в Мюнхені Джоан Волш і Ренді Пері. Мета візиту – освітня.

На запрошення адміністрації І Київських державних курсів іноземних мов вони проведуть заняття для слухачів курсів, які вивчають англійську та німецьку, поділяться передовим досвідом з викладачами Чернігівської філії, а також зустрінуться з чернігівськими студентами та школярами.

- Обмін фахівцями триває вже близько 20 років, на початку літа наші викладачі побували на стажуванні в Мюнхені, де отримали від колег досить високу оцінку, а зараз наша черга приймати друзів, - розповідає заступник директора Чернігівської філії І Київських державних курсів іноземних мов Олена Павловська. - Джоан Волш – відомий бізнес-тренер, готує слухачів курсів і університету до комунікативної роботи, вона ірландка, тобто носій мови. Ренді Пері - американець, викладач англійської мови високого класу. Вони обоє вже давно живуть у Німеччині, тому прекрасно володіють ще й німецькою мовою.

Програма візиту викладачів з Німеччини до Чернігова досить насичена. По-перше, вони покажуть чернігівським колегам нові прийоми та методи викладання мов, адже світ постійно змінюється, і підходи до навчання також. По-друге, проведуть заняття для слухачів Чернігівської філії І Київських державних курсів. Заняття з німецької мови відбудеться в понеділок, 8 вересня о 18.00. Заняття з англійської – у вівторок, 9 вересня, також о 18.00. Ці занятті відкриті для всіх бажаючих, хто володіє цими мовами на середньому рівні. Їхня мета - розвиток комунікативних навичок.

- Крім того, гості з Німеччини вручатимуть сертифікати нашим слухачам, які закінчили навчання влітку цього року. Ми плануємо їхню зустріч зі студентами інституту економіки та управління та візит до середньої школи №31. І, звісно, проведемо для них екскурсії Черніговом, відвідаємо Седнів, - продовжує Олена Павловська. – Мені приємно відзначити, що наші друзі не побоялися приїхати до Чернігова. Вони люблять Україну, вони справді глибоко переживають всі ці події, бажають нам добра та миру. Ми з ними постійно листуємося, вони нас підтримують.

Контакти: Олена Юріївна Павловська, 050-465-11-20
 

Останні новини Чернігівщини

Козелецький район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни

Козелецький район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни 08:00

1 червня о 13:10 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 100 мм часів Другої світової війни.

З червня 2020 року відновлює роботу прес-центр

З червня 2020 року відновлює роботу прес-центр "Чернігівський вибір" 07:43

Головне завдання прес-центру "Чернігівський вибір" – організація на постійній основі заходів різного типу (прес-конференції, брифінги, круглі столи, експертні зустрічі, комунікативні площадки і т.п.) та надання організаційної та методичної допомоги засобам масової інформації та експертам під час підготовки матеріалів.

2 червня - День здорового харчування, відмови від надмірностей у їжі

2 червня - День здорового харчування, відмови від надмірностей у їжі 07:29

«Ми Не створені для їжі, а їжа створена для нас» - цей вислів можна без сумнівів назвати девізом борців з зайвими калоріями. Одні представники цієї категорії громадян дотримуються такого переконання зважаючи на прагнення до ідеальних форм, інші - з бажання якомога довше залишатися здоровими.

АНОНСИ ПОДІЙ