Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 11:50:35

Микола Звєрєв: "Ми маємо пишатися високим рівнем освіти на Чернігівщині"

28.08.2014   13:29Агенцiя

Про це голова обласної ради наголосив 27 серпня під час обласної серпневої конференції педагогічних працівників.

Освітній захід, який традиційно проходить перед початком нового навчального року, відбувся в обласному палаці дітей та юнацтва за участю заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації Сергія Журмана, начальників відділів освіти райдержадміністрацій, управлінь освіти міських рад, завідуючих методкабінетами, голів профспілкових об’єднань, працівників обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського, керівників закладів обласного підпорядкування та інших освітніх установ.

Відкриваючи конференцію, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський розповів про досягнення у системі дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти області, визначив завдання на новий навчальний рік та окреслив шляхи їх реалізації. Своїми напрацювання, баченням роботи у новому навчальному році та проблемними моментами організації навчального процесу, поділилися начальник відділу освіти Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Ірина Зюзько, завідувач методичним кабінетом відділу освіти Козелецької районної державної адміністрації Світлана Вихор, директор ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Микола Шпак.

Вітаючи учасників конференції та багатотисячний педагогічний колектив Чернігівщини з початком нового навчального року, голова обласної ради Микола Звєрєв подякував їм за самовіддану та натхненну працю.

– Ми маємо пишатися високим рівнем освіти і патріотизму в області. І те, що випускники ліцею з посиленою військовою підготовкою воюють і гинуть у зоні проведення антитерористичної операції, є цьому підтвердженням. Те, що діти з віддалених сіл Новгород-Сіверського, Козелецького та інших районів області займають призові місця на конкурсах та олімпіадах, свідчить про їх конкурентоспроможність. Тому особливо велика подяка сільським вчителям, які, попри усе дають своїм учням ґрунтовні, різносторонні знання, – наголосив Микола Звєрєв. Він також зазначив, що обласна рада знає про проблеми галузі і з метою підвищення соціального статусу педагогічних працівників зверталася до Президента України, Уряду та Парламенту стосовно своєчасної виплати та погашення заборгованості із заробітної плати вчителям та іншим працівникам бюджетної сфери. За словами голови обласної ради, важливою умовою впровадження державних стандартів базової освіти та виходу із нинішньої складної ситуації є проведення реформи місцевого самоврядування, децентралізація влади та повернення владних повноважень на місця.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Микола Звєрєв та Сергій Журман вручили кращим педагогам області відзнаки обласної ради та обласної державної адміністрації. Завершилася обласна серпнева конференція працівників освіти прийняттям ухвали.
 

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини