Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 12:03:32

Молодь навчилася роботі у соціальній мережі за "ЧАС"

26.08.2014   15:11Агенцiя

Керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС»» Рибак Вероніка провела два тренінги по роботі у соціальних мережах (Social media marketing) для мешканців молодіжного табору «Перехрестя – 2014».

Під час проведення тренінгів Вероніка розповіла учасникам і показала за допомогою ноутбука: які існують соціальні мережі, як починати роботу і як ефективно просувати бренди за допомогою Інтернету.

Тренінги тривали по одній годині для кожної з груп. Під час тренінгів у молоді виникало багато питань і виявилося, що на тренінгу присутні молоді люди, які займаються просуванням брендів у соціальних мережах. Після проведених тренінгів, вони дякували тренеру і казали, що дізналися для себе нове.

Однак, тренінгами все не обійшлося. Керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС»» Рибак Вероніка провела анкетування серед студентської молоді «Вивчення корупції у ВНЗ». При заповнені анкет молоді люди, увійшли у дискусію і почали розповідати випадки корупційних дій у ВНЗ.

«Молодіжний табір «Перехрестя» для мене особисто є значною частиною життя. З 2008 року по 2011 рік кожний рік поспіль я була учасницею цього табору і навіть представником оргкомітету. І коли мене керівник табору Валерій Семенець запросив прочитати тренінг, я жодної хвилини не міркувала і одразу погодилася. Що стосується тренінгів, вони пройшли дуже цікаво для мене і для учасників. Учасники поділилися зі мною своїми знаннями, а я з ними своїми», - сказала Рибак Вероніка.

Молодіжний табір «Перехрестя – 2014» стартував 24 серпня на території табору «Дивосвіт» (смт.Седнів). До цього року, цей табір був міжнародним, але у зв’язку з ситуацією в Україні цього річ присутніми стали лише активна молодь Чернігова.
 

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини