Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 жовтня, 12:39:27

Молодь навчилася роботі у соціальній мережі за "ЧАС"

26.08.2014   15:11Агенцiя

Керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС»» Рибак Вероніка провела два тренінги по роботі у соціальних мережах (Social media marketing) для мешканців молодіжного табору «Перехрестя – 2014».

Під час проведення тренінгів Вероніка розповіла учасникам і показала за допомогою ноутбука: які існують соціальні мережі, як починати роботу і як ефективно просувати бренди за допомогою Інтернету.

Тренінги тривали по одній годині для кожної з груп. Під час тренінгів у молоді виникало багато питань і виявилося, що на тренінгу присутні молоді люди, які займаються просуванням брендів у соціальних мережах. Після проведених тренінгів, вони дякували тренеру і казали, що дізналися для себе нове.

Однак, тренінгами все не обійшлося. Керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС»» Рибак Вероніка провела анкетування серед студентської молоді «Вивчення корупції у ВНЗ». При заповнені анкет молоді люди, увійшли у дискусію і почали розповідати випадки корупційних дій у ВНЗ.

«Молодіжний табір «Перехрестя» для мене особисто є значною частиною життя. З 2008 року по 2011 рік кожний рік поспіль я була учасницею цього табору і навіть представником оргкомітету. І коли мене керівник табору Валерій Семенець запросив прочитати тренінг, я жодної хвилини не міркувала і одразу погодилася. Що стосується тренінгів, вони пройшли дуже цікаво для мене і для учасників. Учасники поділилися зі мною своїми знаннями, а я з ними своїми», - сказала Рибак Вероніка.

Молодіжний табір «Перехрестя – 2014» стартував 24 серпня на території табору «Дивосвіт» (смт.Седнів). До цього року, цей табір був міжнародним, але у зв’язку з ситуацією в Україні цього річ присутніми стали лише активна молодь Чернігова.
 

Останні новини Чернігівщини

Про що розповів Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю «Осінь-2020: перемоги та виклики»

Про що розповів Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю «Осінь-2020: перемоги та виклики» 10:43

Про що розповів Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю «Осінь-2020: перемоги та виклики» чотирьом українським телеканалам.

Міський палац культури Чернігова отримав відзнаку Національного бізнес-рейтингу

Міський палац культури Чернігова отримав відзнаку Національного бізнес-рейтингу 10:12

Міський палац культури Чернігівської міської ради отримав відзнаку та нагороду від Національного бізнес-рейтингу.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 09:17

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:55

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 22 жовтня до 8:00 23 жовтня 2020 року.