Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 03:54:39

Проект з енергозбереження втілюється в чернігівських школах

08.08.2014   12:40

Із процесом енергоефективної реновації в приміщеннях міських закладів освіти ознайомився секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар під час робочого візиту до школи №9, де до 1 вересня мають замінити всі вікна та двері.

За його словами, роботи виконуються за кошти Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) в рамках Проекту «Енергозбереження в установах освіти», що охоплює сім чернігівських шкіл №№2, 9, 12, 20, 21, 22 та 27. На це виділено майже 3 млн.грн.

Заступник начальника управління освіти міської ради Михайло Рубан зробив короткий огляд заходів із підготовки шкіл до нового навчального року. Він також уточнив, що в рамках проекту планується заміна частини лампочок на енергозберігаючі, встановлення біля батарей опалення відбиваючих теплоекранів.

Секретар міської ради особисто оглянув уже замінені вікна в класних кімнатах, поспілкувався з директором школи Людмилою Хатимирською та з’ясував деякі технічні моменти. Зокрема, необхідно подбати, аби підрядники справилися в запланований термін, бо обсяг робіт іще чималий.

Директор школи висловила сподівання, що завдяки сучасним металопластиковим вікнам вдасться вирішити не лише проблему збереження тепла, а й шумоізоляції, адже приміщення школи розташоване поряд із завантаженою транспортом вулицею.

Останні новини Чернігівщини

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів 15:40

У зв’язку зі значним зростанням ціни на газ у Європі та на українських біржах держава має захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів.

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу 14:51

18 січня відбулося підведення підсумків міського огляду-конкурсу на краще новорічно-різдвяне оформлення.

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж 13:37

Всі ці молоді люди з дитинства закохані у техніку.

Виявлено 20 нових випадків COVID-19

Виявлено 20 нових випадків COVID-19 13:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 січня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів 12:05

18 січня стартувала реєстрація вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей. Пілотний проект із сертифікації замінює традиційну атестацію.