Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 12:21:53

"ЧАС" для публічних виступів

07.08.2014   11:53Агенцiя

3 серпня керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС»» провела тренінг «Технології публічного виступу» для представників громадського сектору та всіх бажаючих.

Під час двогодинного тренінгу керівник  ГО «ЧАС» Рибак Вероніка розповіла присутнім про структуру та види публічних виступів, про види ораторів та методи, якими можна користуватися для зацікавлення аудиторії. Останньою вправою тренінгу став публічний виступ кожного, що було зафіксовано на відео камеру і показано присутнім. Таким чином, кожен зміг оцінити свої і побачити помилки інших. По завершенню тренінгу всі присутні дякували і пропонували теми для наступних тренінгів.

«Незважаючи на те, що на вулиці дуже сильна спека, сьогодні на тренінгу  були присутніми достатньо багато людей. Дехто прийшов перший раз, дехто вже не перший, але все ж вони прийшли. Це і є для нашої громадської організації показником, що ми рухаємося у потрібно напрямку. Це обов’язково не буде останнім тренінгом, у планах у нас ще багато цікавого», - повідомила одразу після заходу керівник громадської організації Рибак Вероніка.

Нагадуємо, це вже третій тренінг, який проводить керівник ГО «ЧАС» Рибак Вероніка для представників громадського сектору. Тренінг проходить на безкоштовній основі. Анонс тренінгів та час можна дізнаватися у групах Вконтакті ГО «Громадський центр «ЧАС»» (http://vk.com/GC4as ) та групі «Сучасного Чернігова».

Прес-служба громадської організації «ГРОМАДСЬКИЙ ЦЕНТР «ЧАС»»
 

Останні новини Чернігівщини

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях 09:57

На питання відповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Наталія Білозуб.