Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 15:12:56

Чернігівський промислово-економічний коледж розширюється

24.07.2014   07:02

Питання передачі в оренду приміщення колишнього Чернігівського ліцею хімічної промисловості обговорили учасники виїзної наради, яка відбулась 23 липня під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Журмана.

За інформацією, начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолія Заліського, приміщення колишнього училища хімічної промисловості знаходиться на балансі Чернігівського професійного будівельного ліцею. У минулому році з метою ефективного використання коштів було об’єднано 18-те та 1-е професійно - технічні училища. У результаті цього вивільнилося приміщення, яке на сьогодні взяв в оренду Чернігівський промислово-економічний коледж Київського національного університету технологій та дизайну.

- Вже минуло три роки, як ми увійшли до складу університету, як відокремлений структурний підрозділ. Для проведення навчального процесу нам необхідні додаткові площі. На сьогоднішній день ми оформили оренду цього приміщення строком на 4 роки. Тут є спортивна зала, їдальня, велика актова зала та багато аудиторій для занять, - говорить директор Чернігівського промислово-економічного коледжу Олексій Гайдей.

Але, за його словами, приміщення потребує не тільки профілактичного, а й капітального ремонту. Про це свідчить дефектний акт, складений комісією коледжу. Приблизні вкладення в ремонт складуть понад 2 мільйони гривень.

- Ми звернулись до обласної державної адміністрації, Управління освіти і науки облдержадміністрації вирішити питання передачі даного приміщення на баланс нашого навчального закладу, - підкреслює директор Чернігівського промислово-економічного коледжу.

У самому ж приміщенні на сьогодні активно ведуться ремонті роботи, аби встигнути підготувати його до нового навчального року.
 

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини