Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:00:58

Актуальні зміни законодавства – платникам податків

19.07.2014   13:26Агенцiя

17 липня, для платників податків Чернігівського району у приміщенні НАСК „Оранта” відбувся семінар, на якому розглянуто новації податкового законодавства.

На семінарі були присутні підприємства та організації району, головні бухгалтери сільських рад. Під час заходу особливо активно обговорювався порядок впровадження у дію антикризових змін у законодавстві, оподаткування операцій з продажу казначейських сертифікатів «Військові»

Відкриваючи семінар, перший заступник начальника Чернігівської ОДПІ Тетяна Сосімович, відзначила «Антикризове законодавство запроваджується для створення передумов для економічного зростання у нашій державі, саме тому актуальні зміни не повинні залишитися поза увагою платників податків».

Зокрема, під час заходу фахівцями Чернігівської ОДПІ були висвітлені зміни ставок екологічного податку, збору за спеціальне використання води та порядку сплати орендної плати за землю та порядку сплати за користування надрами. На часі триває сплата громадянами земельного податку, тому окрему увагу приділили саме платі за землю та орендній платі громадян. Також було розглянути питання сплати єдиного соціального внеску та переваги подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. З метою легалізації доходів населення, недопущення бідності, роботодавцям було повідомлено про недопущення виплат зарплат «у конвертах» та порушення норм податкового законодавства.

Слід відзначити, що традиційно до участі у семінарі долучилися представники Пенсійного фонду у Чернігівському районі, Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та Чернігівської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Так, фахівці Пенсійного фонду в Чернігівському районі, розповіли про такі актуальні питання, як виплата пенсій особам, які переселилися з Донецької та Луганської областей, порядок видачі пенсійних посвідчень та страхових свідоцтв про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Заступник начальника відділу по роботі з громадськістю та роботодавцями Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Любов Ковтун повідомила про питання реєстрації та порядок подання звітності до відділення Фонду, відповіла на багато запитань роботодавців щодо особливостей працевлаштування інвалідів.

Триває пора відпусток та літніх канікул, тому присутні зацікавилися можливістю дитячого оздоровлення влітку 2014 року, про яке розповіла спеціаліст 1 категорії Чернігівської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Лисенок Наталії Володимирівни.

Присутні бухгалтери та керівники підприємств озвучити велику кількість запитань та отримали вичерпні відповіді.


Ольга Хмелевська, начальник відділу обслуговування платників податків Чернігівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.