Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 14:17:29

Учасники антитерористичної операції зараховуватимуться на навчання до ВНЗ поза конкурсом

17.07.2014   14:33Агенцiя

16 липня 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 1547-VII «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Законом визнано учасниками бойових дій військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, осіб рядового, начальницького складу Міністерства внутрішніх справ України, військовослужбовців Міністерства внутрішніх справ, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, а також працівників підприємств, установ, організацій, які залучались до участі в антитерористичній операції, у порядку, встановленому законодавством.

Зазначені категорії осіб мають право відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів 2014 року (пункт 1, розділ XIII) на зарахування поза конкурсом.

Зазначимо, що Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.


Прес-служба міністерства освіти і науки

Останні новини Чернігівщини

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42

Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.

Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів

Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).

“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24

Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.

Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23

З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини